Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
PopEi
Eindhoven
22:30
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
World Forum Theater
Den Haag
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
BIRD
Rotterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Cacaofabriek
Helmond
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
16:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
Koning Boudewijnstadion
Brussel
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Luxor Live
Arnhem
14:30
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
14:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
09:00
Paradiso
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
The Jack
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LOLA050
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 15 juni 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilco
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
Fatal Flowers
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
40 Years Unknown Pleasures
PopEi, Eindhoven
22:30
Figuratives / Pablo Discobar Soundsystem
So What!, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Jeffrey Spalburg - VaderdagFATU 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
GoodSouls @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Woodstock Legends in Concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
22:30
Caitlin Leah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mdou Moctar
Vera, Groningen
20:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Tim Knol / I Am Oak / Lars Kelpin / Laura S
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Rumours
Vorstin, Hilversum
20:30
Rumours
Vorstin, Hilversum
20:00
A Symphonic Tribute to Pink Floyd
World Forum Theater, Den Haag
zondag 16 juni 2019
Sheryl Crow
013, Tilburg
Bryan Adams
Ahoy, Rotterdam
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
20:30
Arifa-Secret Poetry
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Sophia's Acoustic Sundays
BIRD, Rotterdam
14:30
Tristan
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Podium Windkracht Lustrumconcert - Merijn Bisschops en anderen
Cacaofabriek, Helmond
Jack Molton Distortion
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
16:00
Lil' Sal & the Wildtones / The Hi-jivers
dB's, Utrecht
20:15
De Grote Harry Bannink Podcast On Tour - Feestelijke apotheose met gas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
St. Paul & The Broken Bones
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Seewolf
Gigant, Apeldoorn
P!nk
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
Metallica
Koning Boudewijnstadion, Brussel
17:00
Liebrecht Vanbeckevoort
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Eric Nam
La Madeleine, Brussel
20:00
Live at LOLA: Hogjaw [USA] + Braque
LOLA050, Groningen
20:15
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
14:30
Jos Jansen / Micheline van Hautem - Brel & Brass
Markant Uden, Uden
20:00
1000MODS
Melkweg, Amsterdam
Eagles of Death Metal
Melkweg, Amsterdam
19:00
Eline Mann
Melkweg, Amsterdam
20:30
Frank Lammers, , Anne Soldaat, Yorick van Norden e.a. - Woodstock, One
Musis, Arnhem
15:00
Jelle van Amersfoort - Vaderdagfamilieconcert met Jelle van Amersfoort
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Rumours of Fleetwood Mac
Neushoorn, Leeuwarden
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
14:30
Oost-Nederlands Symfonieorkest
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:30
Monstrosity
P60, Amstelveen
Fatal Flowers
Paard, Den Haag
Meat Puppets
Paard, Den Haag
22:00
The Yearlings
Paradiso, Amsterdam
Wilco
Paradiso, Amsterdam
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Hans Clevers
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
15:00
Maat 47
PopEi, Eindhoven
20:00
The Paladins
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Kempenerpopprijs 2019 at The Jack
The Jack, Eindhoven
Suzanne Vega
TivoliVredenburg, Utrecht
Trivium
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ruel - Painkiller Tour
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Rilan & The Bombardiers & Engel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Fuse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Wolpop: I don't Karaoke + Stumblin' Home
Wolbodo, Delft
maandag 17 juni 2019
Deadland Ritual
013, Tilburg
19:30
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
20:00
Michael Jackson tribute
AFAS Circustheater, Scheveningen
Take That
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Garbage
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Beatrix Theater, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sneaks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
19:00
Tom Roelofs
Hedon, Zwolle
20:00
De 3 Baritons
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Not Scientists [FR] + Ducking Punches [UK]
LOLA050, Groningen
23:00
Scar
Melkweg, Amsterdam
19:00
XXX
Melkweg, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
Ladygod
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Maître Gims
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ciaran Lavery
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Meat Puppets
Tolhuistuin, Amsterdam
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 18 juni 2019
20:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
Lamb Of God
013, Tilburg
20:00
Jim Breuer
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Hein Cooper
Cinetol, Amsterdam
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Take That
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Live at LOLA: 20 Watt Tombstone (US) + Boozeabitch
LOLA050, Groningen
The Melvins
Melkweg, Amsterdam
19:30
Opera Zuid
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Richie Kotzen
Paard, Den Haag
22:00
Sidney Gish
Paradiso, Amsterdam
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
20:30
Scott H. Biram
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dahmers / The Dwarves
Patronaat, Haarlem