Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
013
Tilburg
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
21:00
Metropool
Hengelo
De Cammeleur
Dongen
21:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Artis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
09:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Paard
Den Haag
20:30
Musis
Arnhem
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
14:30
Markant Uden
Uden
15:00
The Jack
Eindhoven
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
Koning Boudewijnstadion
Brussel
19:30
P60
Amstelveen
14:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
14:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:15
Gigant
Apeldoorn
013
Tilburg
15:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
013
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
013
Tilburg
zaterdag 15 juni 2019
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Kampanje, Den Helder
18:30
Monstrosity + The Devil + Cold Snap
Baroeg, Rotterdam
20:30
Off the Wall Michael Jackson Tribute
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ralph van Raat speelt Radiohead
013, Tilburg
23:30
Remy Unger
Melkweg, Amsterdam
20:30
Rumours
Vorstin, Hilversum
20:30
Rumours
Vorstin, Hilversum
16:30
Sweet Mary Jane
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Metropool, Hengelo
20:00
The Clarks
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
The Lachy Doley Group
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
The Maestro (Guido Dieteren) & The European Poporchestra, Wendy Kokkel
Openluchttheater Ede, Ede
21:00
The Real McKenzies
Metropool, Hengelo
Thijs Kemperink - Bonje
De Cammeleur, Dongen
21:30
Venice
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Wilco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Woodstock Legends in Concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Zoomeravonden - Jan Terlouw Junior
Artis, Amsterdam
zondag 16 juni 2019
20:00
1000MODS
Melkweg, Amsterdam
20:30
Arifa-Secret Poetry
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
Bryan Adams
Ahoy, Rotterdam
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:15
De Grote Harry Bannink Podcast On Tour - Feestelijke apotheose met gas
De Kleine Komedie, Amsterdam
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Hans Clevers
Paradiso, Amsterdam
Eagles of Death Metal
Melkweg, Amsterdam
19:00
Eline Mann
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eric Nam
La Madeleine, Brussel
Fatal Flowers
Paard, Den Haag
20:30
Frank Lammers, , Anne Soldaat, Yorick van Norden e.a. - Woodstock, One
Musis, Arnhem
12:00
Fuse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
Jack Molton Distortion
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
15:00
Jelle van Amersfoort - Vaderdagfamilieconcert met Jelle van Amersfoort
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
14:30
Jos Jansen / Micheline van Hautem - Brel & Brass
Markant Uden, Uden
15:00
Kempenerpopprijs 2019 at The Jack
The Jack, Eindhoven
17:00
Liebrecht Vanbeckevoort
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Lil' Sal & the Wildtones / The Hi-jivers
dB's, Utrecht
20:00
Live at LOLA: Hogjaw [USA] + Braque
LOLA050, Groningen
15:00
Maat 47
PopEi, Eindhoven
Meat Puppets
Paard, Den Haag
Metallica
Koning Boudewijnstadion, Brussel
19:30
Monstrosity
P60, Amstelveen
14:30
Oost-Nederlands Symfonieorkest
Openluchttheater Hertme, Hertme
P!nk
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
14:00
Podium Windkracht Lustrumconcert - Merijn Bisschops en anderen
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Rilan & The Bombardiers & Engel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Ruel - Painkiller Tour
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Rumours of Fleetwood Mac
Neushoorn, Leeuwarden
16:15
Seewolf
Gigant, Apeldoorn
Sheryl Crow
013, Tilburg
15:00
Sophia's Acoustic Sundays
BIRD, Rotterdam
20:15
St. Paul & The Broken Bones
Effenaar, Eindhoven
Suzanne Vega
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Paladins
Q-Factory, Amsterdam
22:00
The Yearlings
Paradiso, Amsterdam
14:30
Tristan
Boerderij, Zoetermeer
Trivium
TivoliVredenburg, Utrecht
Wilco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wolpop: I don't Karaoke + Stumblin' Home
Wolbodo, Delft
maandag 17 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ciaran Lavery
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
De 3 Baritons
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Deadland Ritual
013, Tilburg
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Garbage
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
Ladygod
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Not Scientists [FR] + Ducking Punches [UK]
LOLA050, Groningen
19:30
Maître Gims
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Meat Puppets
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Michael Jackson tribute
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
23:00
Scar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sneaks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Take That
AFAS Live, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Tom Roelofs
Hedon, Zwolle
19:00
XXX
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 18 juni 2019
Alela Diane
TivoliVredenburg, Utrecht
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
20:15
Foxwarren
TivoliVredenburg, Utrecht
GUUS MEEUWIS GROOTS MET EEN ZACHTE G 2019 (besloten Sligro show)
Philips Stadion, Eindhoven
20:30
Hein Cooper
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jim Breuer
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Justin Townes Earle
Tolhuistuin, Amsterdam
Lamb Of God
013, Tilburg
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
20:00
Live at LOLA: 20 Watt Tombstone (US) + Boozeabitch
LOLA050, Groningen
19:30
Opera Zuid
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Rhye
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Richie Kotzen
Paard, Den Haag
20:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg