Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Iduna
Drachten
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
23:45
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
16:00
Ramblas
Nijmegen
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
15:00
PopEi
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
4AD
Diksmuide
20:30
Q-Factory
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
23:45
Merleyn
Nijmegen
Duycker
Hoofddorp
15:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Musicon
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
De Zeester
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
OCCII
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Patronaat
Haarlem
De Pul
Uden
20:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Stevenskerk
Nijmegen
22:00
The Jack
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
15:00
De Kaaij
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Hip
Deventer
Melkweg
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
EKKO
Utrecht
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Fort33
Leusden
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Taveerne Tivoli
Raalte
20:00
Artis
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
zondag 14 juli 2019
15:30
Armored Saint / Metal Church
Iduna, Drachten
20:00
Beef
Q-Factory, Amsterdam
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Douwe Bob
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Echo Collective
Stevenskerk, Nijmegen
23:45
Endymion / GPF / Pavo / Tha Playah
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Finale Mooie Noten
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Gruesome
Little Devil, Tilburg
16:00
Hans Elzinga
Ramblas, Nijmegen
14:00
Jodymoon
Openluchttheater Ede, Ede
12:00
Pynarello
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
RAYS
Paradiso, Amsterdam
Tom Odell - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
15:00
We Lack A Plan
PopEi, Eindhoven
Wehrmacht A.D. + Spazztic Blurr + Radical Retard + Powerstroke @Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 15 juli 2019
20:00
Foxing
Paradiso, Amsterdam
22:00
Girlpool
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gossip
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
23:45
Grandmaster Flash / Odin / TLM
Doornroosje, Nijmegen
20:00
John Butler Trio
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Kevin Morby
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Kokoroko
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Live at LOLA: The Briefs [USA] + Spit Pink [DE]
LOLA050, Groningen
Mattiel
4AD, Diksmuide
20:30
Rising Appalachia
Q-Factory, Amsterdam
18:30
Switchfoot
Melkweg, Amsterdam
23:45
Woody'92
Merleyn, Nijmegen
dinsdag 16 juli 2019
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Duycker, Hoofddorp
15:00
Chocolade / Eileen / Noëall / Odin / TLM
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Dark Tranquillity
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Daryl Hall & John Oates
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
00:00
DJ Marky / Djrum / Luke Vibert
Doornroosje, Nijmegen
Gossip
Paradiso, Amsterdam
Gruesome
Musicon, Den Haag
19:30
Jimmy Barnes
Melkweg, Amsterdam
19:30
Roxeanne Hazes
Stevenskerk, Nijmegen
woensdag 17 juli 2019
Aly & AJ
Paradiso, Amsterdam
Amadou & Mariam / The Blind Boys of Alabama
Concertgebouw, Amsterdam
23:30
Big Joanie
Paradiso, Amsterdam
De Leven
Merleyn, Nijmegen
20:00
Dead Man Ray
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
00:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Gossip
Paradiso, Amsterdam
No Vacation
Paradiso, Amsterdam
19:00
Sonreal
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Allman Betts Band
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The Crown Jewels
De Zeester, Nijmegen
The Teskey Brothers
Stevenskerk, Nijmegen
donderdag 18 juli 2019
00:00
Carl Craig
Doornroosje, Nijmegen
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Delinquent Habits
dB's, Utrecht
22:45
E-Mann + Dreadless
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Flotsam And Jetsam
Little Devil, Tilburg
20:30
Josh Ritter
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Latifah
Paradiso, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: La Armada [US] + Meddler
LOLA050, Groningen
20:30
Lucidvox
OCCII, Amsterdam
Max Weinberg's Jukebox
Paradiso, Amsterdam
20:30
Moshulu
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Rotterdamse Horeca Open-Mic: Bar Slecht
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 19 juli 2019
19:00
Albion
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Beechwood
Patronaat, Haarlem
Black Mirrors / Boskat / The Vintage Caravan
De Pul, Uden
20:00
Carrie Nation & The Speakeasy
dB's, Utrecht
Everlast
De Helling, Utrecht
Josh Ritter
Paradiso, Amsterdam
23:45
KLEAR / MilkyWay
Paradiso, Amsterdam
Lucky Fonz III
Stevenskerk, Nijmegen
22:00
Official DMF afterparty
The Jack, Eindhoven
19:30
Perry Farrel's Kind Heaven Orchestra
Melkweg, Amsterdam
20:30
Praags Philharmonisch Orkest
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
15:00
Sweet Mary Jane
De Kaaij, Nijmegen
21:00
The Brains
Little Devil, Tilburg
21:00
The Hearted
Rotown, Rotterdam
The Wailers
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Via Electronica
Doornroosje, Nijmegen
White Cowbell Oklahoma
De Hip, Deventer
zaterdag 20 juli 2019
Action Bronson
Melkweg, Amsterdam
Amadou & Mariam / The Blind Boys of Alabama
Zuiderparktheater, Den Haag
23:00
Annix
Melkweg, Amsterdam
21:00
Baroeg XS: Necronomidol @V11
V11, Rotterdam
15:45
Club Vondel #7
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
De Leuke Festival
EKKO, Utrecht
20:00
Fuad Hassen, Vincent Geers, Martijn Oosterhuis & Roel c Verburg - Come
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Gruppo Sportivo
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Hollandse hits met Mike Klein
Fort33, Leusden
21:00
Live at Lola: RAW MEDICINE (ex herman brood) + BLUES COWBOYS (met Lou
LOLA050, Groningen
20:30
Peter van Rooijen & band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Tales From The Punx: The Casualties + The Varukers + Total Chaos + Omi
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Prague Philharmonic Orchestra
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
The Wieners
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
The Wieners play The Everly Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Vierdaagse Orkest
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
White Cowbell Oklahoma
Taveerne Tivoli, Raalte
20:00
Zoomeravonden - Dry Riverbed Trio
Artis, Amsterdam
zondag 21 juli 2019
19:30
Angel Du$t / Higher Power
Patronaat, Haarlem
12:00
Göksel Yilmaz Ensemble & Jasper Iturrospe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Kapitein Winokio (middag)
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne