Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Effenaar
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Artis
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
The Jack
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
NDSM-werf
Amsterdam
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
15:15
De Kunsthal
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
NDSM-werf
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Rapa Nui
Zandvoort
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TAC
Eindhoven
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Artis
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Malieveld
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Slottuintheater
Zeist
Paard
Den Haag
18:30
Little Devil
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
De Helling
Utrecht
013
Tilburg
Slottuintheater
Zeist
Patronaat
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
LOLA050
Groningen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:00
Hofman
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
zaterdag 03 augustus 2019
20:00
Noisefreakz Sneekweek
Het Bolwerk, Sneek
Queensryche + Firewind
Effenaar, Eindhoven
19:00
Marky Ramone's Blitzkrieg / Dead Kittens
Baroeg, Rotterdam
20:00
Zoomeravonden - Ohslo
Artis, Amsterdam
zondag 04 augustus 2019
15:00
Rolf Sanchez & Quique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Matteo Myderwyk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support
The Jack, Eindhoven
20:00
Psychedelic Porn Crumpets
Rotown, Rotterdam
15:00
Ray Romijn
PopEi, Eindhoven
20:00
Los Lobos
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Frenna & 777-Band en Postmen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Tussen De Hoge Bomen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
James Bay
NDSM-werf, Amsterdam
Scumbag Millionaire
LOLA050, Groningen
19:00
Sabbath Judas Sabbath
Little Devil, Tilburg
15:15
Naaz
De Kunsthal, Rotterdam
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
maandag 05 augustus 2019
José González
Zuiderparktheater, Den Haag
Good Charlotte
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
Gebouw-T, Bergen op Zoom
dinsdag 06 augustus 2019
20:30
Flipper / Mike Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ziggy Marley
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Father John Misty / José González
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Thirty Seconds to Mars
NDSM-werf, Amsterdam
19:30
Clouseau
Effenaar, Eindhoven
woensdag 07 augustus 2019
20:00
José González + The Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
JeugdOrkest Nederland
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Lime Cordiale
Merleyn, Nijmegen
The Damned
Melkweg, Amsterdam
20:30
Villagers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Tim Presley's White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 08 augustus 2019
20:30
Ernst Molenaar
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
The Black Seeds
Rapa Nui, Zandvoort
20:00
De Hijgende Herten
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Lime Cordiale
Paradiso, Amsterdam
Michael Franti & Spearhead
Paradiso, Amsterdam
20:00
Omara Portuondo
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Diggy Dex / Roxeanne Hazes
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:30
Joep Beving
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:00
Sworn Enemy + STAB + Chelsea Smile
Baroeg, Rotterdam
vrijdag 09 augustus 2019
20:00
Jong Metropole
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Patrick Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Iris Penning
TAC, Eindhoven
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club
Rotown, Rotterdam
20:00
Eyes Set To Kill
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Danny Vera
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
De Janse Bagge Bend
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Wende Snijders
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
22:00
Gorefunest
Little Devil, Tilburg
zaterdag 10 augustus 2019
20:15
Alex Ploeg/De R?gahs/Martijn Kardol/Nabil/Rayen Panday
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
George & Eran Worden Racisten
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Someone / Luka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Baroeg XS: Une Misère at V11
V11, Rotterdam
Counterfeit
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Afrodam Summer Jam
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Mercy John
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Hooverphonic
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
22:00
LIVE: Bon Jovi, by Europe's No.1 tribute: Bad Medicine (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Randall
Melkweg, Amsterdam
Descendents
Melkweg, Amsterdam
Slapshot
Little Devil, Tilburg
21:00
Fields of the Nephilim
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Zoomeravonden - Sofie Winterson
Artis, Amsterdam
16:00
Levi Noah / porto cabello
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
zondag 11 augustus 2019
15:00
Fresku & Benjamin Fro
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Jack 'n Jiffs
PopEi, Eindhoven
19:30
After The Burial / Thy Art Is Murder
Patronaat, Haarlem
20:00
Hooverphonic
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Soul2Soul
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Wende Snijders
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
19:00
Brass Against
Melkweg, Amsterdam
P!nk
Malieveld, Den Haag
19:00
Krisiun
Little Devil, Tilburg
Corey Harris
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Prong
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Good Riddance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Pim de Roij (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
maandag 12 augustus 2019
20:00
Wende Snijders
Slottuintheater, Zeist
Vintage Trouble
Paard, Den Haag
18:30
D.R.I.
Little Devil, Tilburg
Hypocrisy / Soilwork
Effenaar, Eindhoven
Of Mice & Men
De Helling, Utrecht
Erykah Badu
013, Tilburg
dinsdag 13 augustus 2019
Diggy Dex
Slottuintheater, Zeist
Prong
Patronaat, Haarlem
22:00
The Contortionist
Merleyn, Nijmegen
Live at Lola: VAN GOAT (CAN) + the Unplacables
LOLA050, Groningen
19:30
Of Mice & Men
Dynamo, Eindhoven
woensdag 14 augustus 2019
20:30
Skegss
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Slottuintheater, Zeist
20:00
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Code Orange
Dynamo, Eindhoven