Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paradiso
Amsterdam
15:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Podium 't Beest
Goes
12:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
Centre culturel de Gembloux
Gembloux
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De Pul
Uden
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
BIRD
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
13:30
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
19:30
De Nijverheid
Utrecht
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
De Perifeer
Deventer
19:30
Bethel
Drachten
20:00
The Box
Amsterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
013
Tilburg
13:30
013
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Roodkapje
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Schalm
Westwoud
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
C.C. De Kimpel
Bilzen
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Idea
Soest
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 14 september 2019
20:15
Def Americans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:00
Db's 25-jaar Festival
dB's, Utrecht
20:00
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Carlie Hanson
Paradiso, Amsterdam
15:00
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
20:30
Bjørn Berge
Luxor Live, Arnhem
20:30
Belle and The Beats
Podium 't Beest, Goes
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
20:30
Back Doors Man
Spirit of 66, Verviers
21:00
Babe Rainbow + Melissa Kassab
Rotown, Rotterdam
20:30
Ayreon
013, Tilburg
20:00
Axelle Red
Centre culturel de Gembloux, Gembloux
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
21:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
21:00
Abba Fever
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 15 september 2019
19:00
Year of the Cobra
Little Devil, Tilburg
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Tubular Tribute
De Pul, Uden
15:00
Sticky Fingers
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Sky Feliz (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
19:45
Rosanne Cash
TivoliVredenburg, Utrecht
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
Reinis Jaunais
PopEi, Eindhoven
13:30
MortIIs / Nortfalke / Old Tower
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Mitch Rivers
Gigant, Apeldoorn
Mattiel
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Marcel & Rami Khalife
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
K-Trap
Melkweg, Amsterdam
Inhaler
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ian Siegal
Paradox, Tilburg
19:30
I Am Oak
De Nijverheid, Utrecht
Helmet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
George Hadow / Henk Zwerver / Raoul van der Weide / Salvoandrea Lucifo
De Perifeer, Deventer
19:30
Gemengd koor Uit het Hart
Bethel, Drachten
20:00
Fource
The Box, Amsterdam
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Kantine Walhalla, Rotterdam
17:30
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:15
Dope Lemon / Nana Adjoa
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Charlie Parr
Vera, Groningen
Boris McCutcheon
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
Ayreon
013, Tilburg
13:30
Ayreon
013, Tilburg
maandag 16 september 2019
21:00
Weakened Friends
V11, Rotterdam
20:45
Tip Jar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The S.L.P.
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Skinny Living
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kyle Dion
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Joseph & Maia
Tolhuistuin, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Austin Jenckes / Lauren Jenkins
Q-Factory, Amsterdam
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 17 september 2019
19:45
Wayne Hussey
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
stukafest presents: stutufest!
PopEi, Eindhoven
20:00
Straight No Chaser
La Madeleine, Brussel
20:00
Squid | Roodkapje
Roodkapje, Rotterdam
19:30
Snoh Aalegra
Melkweg, Amsterdam
20:30
Pete Murray
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
19:30
Luke Winslow King
Paradiso, Amsterdam
20:00
Louis Baker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jacob Lee
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Helmet
Trix, Antwerpen
GusGus
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Celeste (UK)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boris McCutcheon
De Schalm, Westwoud
Black Midi
Melkweg, Amsterdam
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 18 september 2019
Young the Giant
Paard, Den Haag
20:00
Wayne Hussey
Paard, Den Haag
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
The Analogues
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Sven Ratzke - Where Are We Now (try-out)
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Stars: Set Yourself On Fire 15th Anniversary Tour
Trix, Antwerpen
20:30
Shey Baba
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Kimpel, Bilzen
19:30
Pie In The Sky Boost
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Operators + Anemone
Rotown, Rotterdam
22:00
Olympia
Paradiso, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Werftheater, Utrecht
20:00
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Idea, Soest
Iamthemorning
Hedon, Zwolle
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Earthgang
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
DAVID BOWIE played by Thin White Duke
Paard, Den Haag
Common
TivoliVredenburg, Utrecht