Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Paard
Den Haag
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Fluor
Amersfoort
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Lazarus
Leiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Vera
Groningen
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Paard
Den Haag
20:30
PopEi
Eindhoven
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:45
Gigant
Apeldoorn
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
So What!
Gouda
21:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Annabel
Rotterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Paleis 12
Brussel
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
vrijdag 07 juni 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
12:00
Jong Talentklas - Conservatorium Maastricht
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jake Clemons
Paard, Den Haag
19:30
Possessed + Nordjevel
Baroeg, Rotterdam
19:45
Gianski
Paradiso, Amsterdam
Beres Hammond
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Ruimte
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
RK
La Madeleine, Brussel
20:00
Fatal Flowers
Fluor, Amersfoort
Little Steven & The Disciples of Soul
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Jeugd Van Tegenwoordig
Olympisch Stadion, Amsterdam
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Robert Jon & The Wreck
De Bosuil, Weert
20:00
Bewilder
Podium Asteriks, Leeuwarden
Jasper Steverlinck
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
20:00
Gianski
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at Lola: Freddie & the Vangrails (BE) + Los Bonobos (BE) + Decent
LOLA050, Groningen
20:00
Andy Summers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Left Alive
Lazarus, Leiden
20:15
3J'S - Heroes of Music
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Steffen Morrison
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Harry Sacksioni
Hedon, Zwolle
20:30
Peppel Superjam
De Peppel, Zeist
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Shining (Zweden)
Vera, Groningen
Sunset Rollercoaster
EKKO, Utrecht
20:30
BvR Flamenco Bigband & Carles Benavent
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dirty Magazines / Jessie Beretta / The Muff
Vorstin, Hilversum
20:30
Garden Mum / Ziggy Splynt
Paard, Den Haag
20:30
Maybe June
PopEi, Eindhoven
20:45
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
20:45
Jimmy Haslip
Gigant, Apeldoorn
21:00
KRS-One
Simplon, Groningen
21:00
American recordings' Johny cash performed by Rocco Osterman
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Cedric Burnside / The Legendary Shack Shakers
De Zwerver, Oostende
21:00
Mell & Vintage Future
Gigant, Apeldoorn
21:00
Hippo Campus
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Wild Romance
P60, Amstelveen
21:00
Gruppo Sportivo
De Flux, Zaandam
21:00
Mercy John / Robin Borneman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Blowbeat
So What!, Gouda
21:30
Amelie Lens
Rockhal, Esch zur Alzette
21:30
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Hatchie
Paradiso, Amsterdam
22:00
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
22:00
Exos
Dynamo, Eindhoven
22:00
FHK Graduation Show Try Out: 60's & 70's rock en blues
Little Devil, Tilburg
23:00
Dj Storm / Lenny / Red Lebanon / Signal
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Kd Soundsystem
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 08 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kommil Foo - Oogst
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
Kevin
Annabel, Rotterdam
15:45
Club Vondel #1
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Star Wars in Concert: Episode IV - A New Hope
Paleis 12, Brussel
18:00
One Night of Elvis
Kursaal Oostende, Oostende
18:00
The Brave Summer Nights w/ Banner, Saarloos , The Muff
Fruittuin van West, Amsterdam
19:00
The Real McKenzies
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Varathron + Grafjammer + Soul Grip
Baroeg, Rotterdam
19:00
Taryll Jackson
Melkweg, Amsterdam
19:00
BEATS FOR ROY - Kubus / Rico & Sticks / Snelle Jelle / Typhoon
Hedon, Zwolle
19:00
Zoomeravonden - Morado
Artis, Amsterdam
19:30
Possessed
Metropool Enschede, Enschede
Bad Wolves
Melkweg, Amsterdam
19:30
Singshop Shownight
PopEi, Eindhoven
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
KRS-One
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Stef Bos - Ruimte
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Amsterdam Sinfonietta met Eva-Maria Westbroek - Symfonie in liederen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
3J'S - Heroes of Music
Parktheater, Eindhoven
20:00
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Bowie Collective
Paard, Den Haag
20:00
AC/DShe / Best Of Foo / Defenders of the Beast
Metropool, Hengelo
20:00
Lucette van den Berg
Het Zonnehuis, Amsterdam
Fatal Flowers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Julio Iglesias
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
LDBR: Ataraxie (F) + Sol Sistere (CHL) + Kalmen (D)
Little Devil, Tilburg
20:00
Jasper Steverlinck
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
De Kift / The Messthetics
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Borixon x PH
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Limburgs Fanfare Orkest - We Will Rock You, Queen Symphonie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
DJ Pauluz / Frank Kvitta / Ici Sans Merci / Industrialyzer / Joshua Ka
Hedon, Zwolle
20:00
Kevin
Annabel, Rotterdam
20:00
CCR-Revival & 10CC ONLY
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal