Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Brebl
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Munttheater
Weert
20:30
Mezz
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Muze
Noordwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Kruisboog
Tienen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
woensdag 09 januari 2019
Benjamin Herman's Bughouse
Brebl, Nijmegen
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
donderdag 10 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Postmen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Kik speelt Boudewijn de Groot met orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater De Winsinghhof, Roden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Kappen, Haaksbergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pink Floyd Project - Acoustic Echoes 50 jaar Pink Floyd – The Dutch Ye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Grant Peeples
Podium 't Beest, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Naughty Naughty Naughty Naughty @ Indiestad
Paradiso, Amsterdam
20:30
Crazed / Shit Machine / Warborn Waste
Paard, Den Haag
Andrew Combs
Paard, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:45
WOBBÉ
Neushoorn, Leeuwarden
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
20:30
Voltage: Tom Petty tribute
Mezz, Breda
20:00
Maria Marin / Philippe Elan / Thijs Borsten - De Uitdaging 1
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
20:15
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lakshmi - Adem
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Remember Bowie
Hedon, Zwolle
20:30
Any Minute Now: Eerie Wanda
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Sore Losers
Fluor, Amersfoort
20:30
Jay-Way
EKKO, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Speeldoos, Vught
20:15
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Clash of the Titans met o.a. Neuroot / Sherman Oaks
dB's, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Chassé Theater, Breda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
vrijdag 11 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:00
Danspaleis van Kooten
Vorstin, Hilversum
20:00
The Koffers & The Horny Horns
Vorstin, Hilversum
The Como Mamas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Egbert Derix / Margriet Sjoerdsma
Theater in de Steeg, Den Haag
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Hof 88, Almelo
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen