Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:30
Theater Concordia
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
Het Depot
Leuven
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Wilminktheater
Enschede
21:00
Hedon
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Rex
Mol
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Sneek
Sneek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Hofnar
Valkenswaard
zondag 18 maart 2018
20:30
Nasheet Waits Equality Quartet
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Electric Company / PEER
Hedon, Zwolle
21:30
HER
Paradiso, Amsterdam
22:00
Snoh Aalegra
Paradiso, Amsterdam
maandag 19 maart 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Concordia, Enschede
19:30
Laibach
Melkweg, Amsterdam
Asaf Avidan
Het Depot, Leuven
20:00
BIMLAB 33
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Damien Jurado
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Gregory Porter / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guitar Wolf
Paard, Den Haag
20:00
S.Pri Noir / Sneazzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Waka Flocka Flame
Botanique, Brussel
21:00
Diana Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 20 maart 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman van Veen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
Heaven Shall Burn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Lahey
Botanique, Brussel
Gregory Porter / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jacob Banks
Melkweg, Amsterdam
Nick & Simon
Goudse Schouwburg, Gouda
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thirty Seconds to Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Ardemus Saxofoonkwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Greta van Fleet
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
20:30
Arborist met Dolf Jansen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Common Kings
Luxor Live, Arnhem
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Wilminktheater, Enschede
21:00
Karel J. Schepers
Hedon, Zwolle
woensdag 21 maart 2018
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
Herman van Veen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Rex, Mol
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Damien Jurado
Stuk, Leuven
20:00
Daniel Docherty
Rotown, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Gaspard Bos / Linde Schöne
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
Gregory Porter / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greta van Fleet
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ida Nielsen Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lunchconcert: Enide Lebrocquy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Maaike Ouboter
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Mila J
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Bootleg Sixties
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Thirty Seconds to Mars
Lotto Arena, Antwerpen
Thirty Seconds to Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
20:15
Maestro Jules onthult Romeo & Julia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
The Naked Sweat Drips
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Alex Lahey
ACU, Utrecht
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jerome Hol Trio
Paardcafe, Den Haag
20:30
Karsu
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
21:00
Live at Lola: DEE Cracks + Sun-O-Bathers
LOLA050, Groningen
21:00
Raw Flowers
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Songs from the Laurel/ Canyon
't Rozenknopje, Eindhoven
22:00
Gold / Necro Deathmort
Merleyn, Nijmegen
donderdag 22 maart 2018
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard