Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
21:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Baroeg
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Sportpaleis
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Sound Dog
Breda
19:45
Dynamo
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
Koning Boudewijnstadion
Brussel
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
De Roma
Antwerpen
Simplon
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Little Devil
Tilburg
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
Koning Boudewijnstadion
Brussel
19:00
Iduna
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:45
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Winston
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Starsound Studio
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Volta
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Flint
Amersfoort
21:00
Roepaen
Ottersum
Gelredome
Arnhem
20:00
De Pul
Uden
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
P60
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
23:00
Muziekgieterij
Maastricht
TT-Circuit Assen
Assen
20:30
Groene Engel
Oss
Cinetol
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grote Markt Den Haag
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
maandag 19 juni 2017
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
21:00
Nahawa Doumbia
Paradiso, Amsterdam
Shaggy
Melkweg, Amsterdam
The 1975
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 20 juni 2017
20:00
Anderson .Paak
Ancienne Belgique (AB), Brussel
D.R.I.
Baroeg, Rotterdam
20:30
DevilDriver
Metropool, Hengelo
Hans Zimmer
Sportpaleis, Antwerpen
House of Pain
Q-Factory, Amsterdam
King Gizzard & The Lizard Wizard
Paradiso, Amsterdam
Kris Kristofferson
TivoliVredenburg, Utrecht
Kvelertak
De Helling, Utrecht
20:00
Linkin Park
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
NANK
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Richard Smith
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Shit Girlfriend
Sound Dog, Breda
19:45
Suicide Silence + Inferum + I Die You're Dead
Dynamo, Eindhoven
woensdag 21 juni 2017
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
Coldplay
Koning Boudewijnstadion, Brussel
D.R.I.
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Zimmer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
JMSN
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Joseph
EKKO, Utrecht
20:30
Jungle Brothers
Metropool, Hengelo
20:00
King Gizzard & The Lizard Wizard
De Kreun, Kortrijk
20:00
Kris Kristofferson
De Roma, Antwerpen
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Simplon, Groningen
20:30
Lookapony
Stathe, Utrecht
20:00
Mothership
Oefenbunker, Landgraaf
19:00
Planetshakers
Melkweg, Amsterdam
20:30
Shit Girlfriend
OCCII, Amsterdam
Slayer
013, Tilburg
20:00
Vocal School Live
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Voivod
Little Devil, Tilburg
Wand
Rotown, Rotterdam
Why?
Paradiso, Amsterdam
donderdag 22 juni 2017
21:00
Ben & Sadar's (live)
EKKO, Utrecht
Blue Öyster Cult / Queensryche
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Bootsy Collins
Paradiso, Amsterdam
Coldplay
Koning Boudewijnstadion, Brussel
19:00
D.R.I. / Uhgah Wugah
Iduna, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Lohues - Moi
ATLAS Theater, Emmen
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
23:45
Frontliner
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Jan Akkerman / Ruben Hoeke / Bert Heerink / Benjamin Herman
Bibelot, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jungle Brothers
Paard, Den Haag
20:30
Kel Assouf
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Kitty, Daisy & Lewis (UK)
Winston, Amsterdam
20:15
Lee ''Scratch'' Perry & Mad Professor
Effenaar, Eindhoven
20:00
Lifelong Hangover
Starsound Studio, Utrecht
20:00
Linde Schöne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Me first and the Gimme Gimmes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mothership / Rectum Raiders
dB's, Utrecht
22:00
Ome Omar
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roll With It! – A Tribute To Oasis
Metropool, Hengelo
21:00
STROHM
Hedon, Zwolle
Tash Sultana
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Fiscus
Paard, Den Haag
20:00
Tyler Bryant & The Shakedown
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Wand
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Wouter Mol
BIRD, Rotterdam
vrijdag 23 juni 2017
21:00
Altar
Little Devil, Tilburg
Anathema
Doornroosje, Nijmegen
Bløf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
British Fame
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Brownie Dutch / Eddy Zoëy / Martijn Fischer / Willeke Alberti
Flint, Amersfoort
21:00
CCR door The Dawn Brothers
Roepaen, Ottersum
Celine Dion
Gelredome, Arnhem
20:00
Daan Junior Birthdaybash ft. Johnny 500
De Pul, Uden
Daniel Lohues - Moi
ATLAS Theater, Emmen
21:00
De Coronas / Pater Moeskroen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Diggy Dex / Kenny B
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
DR.Q's: BandBQ
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hammer of dawn
P60, Amstelveen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Idina Menzel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Ivar
Luxor Live, Arnhem
21:00
Joanne Shaw Taylor
Burgerweeshuis, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
23:00
Josh Wink
Muziekgieterij, Maastricht
King of the World
TT-Circuit Assen, Assen
20:30
Level 42
Groene Engel, Oss
Mantra
Cinetol, Amsterdam
Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Mark van de Veerdonk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Midnight Oil
Paradiso, Amsterdam
20:00
Motorama
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
New Arts/ Passievrucht presents Soufiane Eddyani
Gigant, Apeldoorn
20:00
Nod Stewart & The Faces
Grote Markt Den Haag, Den Haag
22:00
Paul Sinha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popkoor Haarlemmermeer
Duycker, Hoofddorp
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam