Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Musiater
Zevenaar
Theater Het Raam
Hillegom
Bibelot
Dordrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Jonosh
Asten
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Patronaat
Haarlem
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
North End
Haarlem
Vera
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
15:30
Concerto
Amsterdam
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Sint Jansbrug
Delft
19:30
Brigant
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paard
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Pier 15
Breda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
't Ukien
Kampen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Brogum
Zierikzee
20:00
De Pul
Uden
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Asgard
Beverwijk
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Korzo
Den Haag
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
vrijdag 17 februari 2017
22:00
The Mysterons
Merleyn, Nijmegen
22:00
Bettie Serveert
Fluor, Amersfoort
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 18 februari 2017
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Kampanje, Den Helder
Fuse
Het Musiater, Zevenaar
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
Orgaanklap
Jonosh, Asten
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Bogaard, Sint-Truiden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
Bløf
Patronaat, Haarlem
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kimme, Zuidlaren
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matt Winson
North End, Haarlem
Lookapony
Vera, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
15:00
All the King's Daughters
Tuinhuis van Charlotte, Breda
15:30
Amarizsi
Concerto, Amsterdam
16:00
Frank McComb
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
Avenged Sevenfold
Ziggo Dome, Amsterdam
Russian Circles
013, Tilburg
19:00
Ronnie Flex & Deuxperience
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Bariista
Sint Jansbrug, Delft
19:30
By Brute Force / Meadows / PartyCanon
Brigant, Arnhem
19:45
Martyn Joseph
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Nadia Reid
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Frank Boeijen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
20:00
Jeroen van der Boom
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
SOTO
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Macy Gray
Het Depot, Leuven
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ferocious Dog
Paard, Den Haag
Cass McCombs
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
20:00
Plants And Animals
Sugar Factory, Amsterdam
Komatsu + Stone in Egypt
't Ukien, Kampen
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
JeBroer - ELF11 Albumtour 2017
De Flux, Zaandam
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
Delius/Kaufmann/Manderscheid/Blume
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Almanac / Gloryful / Lichtgestalt
Willemeen, Arnhem
20:00
Yuri Honing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Signs of Life - Absolutely Floyd
Brogum, Zierikzee
20:00
Keihard Op Klompen
De Pul, Uden
20:00
Sean Webster
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Sinister - CD Release Party
P60, Amstelveen
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
20:00
M.O.P.
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
20:00
Room for Elephants
Asgard, Beverwijk
20:00
Rumours + Schaduwland + Walden + Luca Madu
Poppodium Volt, Sittard
20:00
DJ Daan / EZG / Steen
Duycker, Hoofddorp
20:00
HEXA
Korzo, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meerpaal, Dronten
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Karsu
Theater Aan de Slinger, Houten