Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Maaspoort
's-Hertogenbosch
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Club Cell
Almere
20:00
De Meester
Almere
P60
Amstelveen
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Blues Rock Cafe Midtown
Deventer
23:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Dynamo
Eindhoven
14:00
Effenaar
Eindhoven
12:00
Atak
Enschede
20:00
De Schierstins
Feanwâlden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:15
Rosenstock Huessy Huis
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
'T Uilekot
Herzele
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
The Pit
Nieuwegein
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Pook
Oostknollendam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Groene Engel
Oss
Hoftheater
Raalte
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
13:30
Tapperij het Weeshuis
Schiedam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Artishock
Soest
Theater Idea
Soest
23:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
RASA
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
vrijdag 23 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
20:00
Ben Poole / Ingmar Glerum
De Flux, Zaandam
20:30
Bombita's / Mimile
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Het Wilde Oosten
Hedon, Zwolle
Maria Mendes
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 24 september 2016
20:30
Fleddy Melculy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan Smit
Maaspoort, 's-Hertogenbosch
17:00
Alkmaar Blues Weekend: Double Dutch Blues Project en Bone Machine
Café de Pilaren, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Broederliefde / SBMG
Club Cell, Almere
20:00
Daredevils
De Meester, Almere
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
22:00
Badguyz / Boddhi Satva / DeepRootedSoul / DJ Dulac / Job Sifre / Lupe
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Laura Fygi meets Trio Malando
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Luther Dickinson
Bitterzoet, Amsterdam
Above & Beyond
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Outlaws & Legends - Americana Festival
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Plaid
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
21:00
The Metallicas
Taverne, Bergen
22:00
Pluk De Nacht presenteert Wouter S.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Kin
Paard, Den Haag
20:00
A Balladeer
Paard, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Martha Jane & The Talisman
Blues Rock Cafe Midtown, Deventer
23:30
Rico & Sticks - #opgezwolletotnu
Bibelot, Dordrecht
21:00
JazzLab Session: Soul! Soul! Soul!!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Moodprint / Up High Collective
N9, Eeklo
21:00
Sleepers' Reign
Altstadt, Eindhoven
20:30
Kevin / Josylvio / Boef
Dynamo, Eindhoven
14:00
FemME III
Effenaar, Eindhoven
12:00
Rock Alive 2016
Atak, Enschede
20:00
Merain
De Schierstins, Feanwâlden
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Meindert Talma
Vera, Groningen
20:15
Zwarte Zee Kwartet
Rosenstock Huessy Huis, Haarlem
Laurence Jones
Patronaat, Haarlem
Her Majesty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Nirvana - 25 years of Nevermind
Metropool, Hengelo
21:00
David Rovics
'T Uilekot, Herzele
23:00
90's NOW
Vorstin, Hilversum
20:00
Heroes, a tribute to The Eagles
Vorstin, Hilversum
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Fulcotheater, IJsselstein
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Erwin Nyhoff Plays The Boss
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
DJ Miss World / Sneu!
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Bob Wayne
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
The Dutch Duke
The Pit, Nieuwegein
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Ink Bomb / He Said No / The Biarritz Boys
De Onderbroek, Nijmegen
20:00
Oddstream @ Doornroosje
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Festival De Oversteek @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Barrelhouse
Groene Engel, Oss
Brace
Hoftheater, Raalte
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:00
Cottontone
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Spring King
V11, Rotterdam
21:00
July Talk
Rotown, Rotterdam
20:30
Dominic J Marshall
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Ruben Hein
De Doelen, Rotterdam
20:00
uKanDanZ
Grounds, Rotterdam
16:00
Dutch & European Stoner Rock presenteert: Dopelord + Weedpecker + Cowb
Baroeg, Rotterdam
13:30
Gentlemen of Rock and Roll
Tapperij het Weeshuis, Schiedam
20:00
Russkaja
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Big Ritch and the Blacksmith Company
Artishock, Soest
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
23:00
SubQuake: Phace + Pythius
013, Tilburg
21:00
Glowsun
Little Devil, Tilburg
Bill Bailey
013, Tilburg
20:00
Coldplace
De Pul, Uden
20:00
Wende Snijders
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Casa Babilon: I'm With Stupid (live) - Global Bass Clubnight
RASA, Utrecht
20:30
A Fugitive / Stahlr/Owlbites
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma
Werftheater, Utrecht
John Coffey
EKKO, Utrecht
20:15
Terra Lightfoot
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Lucy Rose
TivoliVredenburg, Utrecht
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Lekker Laag Invites Blendits
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Lemon (NL)
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee