Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Patronaat
Haarlem
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Melkweg
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Artis
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Coffeelicious Rotterdam
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:30
Mezz
Breda
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Nijdrop
Opwijk
13:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
20:45
EKKO
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Sociëteit De Pijpela
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
Beachclub Naturel
Scheveningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Cafe The Spot
Erica
20:00
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
13:00
Hofman
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Dertien Rotterdam
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Nijend 24
Anderen
Artis
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
22:15
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
20:30
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
De Zeeuwse Meisjes
Rotterdam
16:00
Openluchttheater Nispen
Nispen
16:30
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
19:30
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
zaterdag 13 augustus 2016
23:00
Vunzige Deuntjes
Patronaat, Haarlem
16:30
Lumayna
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
22:00
Aptijt / Jackson Blai / Reinforcement
Melkweg, Amsterdam
Bells of Youth
Artis, Amsterdam
20:00
Morgan Delt
Paradiso, Amsterdam
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Artis, Amsterdam
zondag 14 augustus 2016
16:00
Curtis Eller American Circus
dB's, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Siberian Oxygen & Tunnelbirds
Hostel Strowis, Utrecht
21:00
Psychic Ills
Rotown, Rotterdam
16:00
Pica Pica Parade: Wijke (Coffeelicious)
Coffeelicious Rotterdam, Rotterdam
16:00
Steven Troch
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Ministry
Doornroosje, Nijmegen
Belle and Sebastian
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:30
I Have A Tribe (IE)
Mezz, Breda
14:00
Bohemian Betyars / Mizrakh / Resistanzen2
Sonsbeekpark, Arnhem
20:30
The Pointer Sisters
Paradiso, Amsterdam
maandag 15 augustus 2016
Fear Factory
013, Tilburg
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
13:00
Zomerhappening
Nijdrop, Opwijk
20:00
Bl’ast!
Patronaat, Haarlem
Joep Beving / Maarten Vos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 16 augustus 2016
20:00
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
19:45
G-Eazy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Godspeed you! black emperor
013, Tilburg
20:15
Fat Freddy's Drop
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jason Isbell
De Oosterpoort, Groningen
Method Man & Redman
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Israel Vibration
Melkweg, Amsterdam
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
Julia Holter
Tolhuistuin, Amsterdam
Fear Factory
Melkweg, Amsterdam
woensdag 17 augustus 2016
19:45
Jason Isbell
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
MDC
Little Devil, Tilburg
20:30
In the Woods / Sigh
Neushoorn, Leeuwarden
Neurosis
Patronaat, Haarlem
The Tallest Man on Earth
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
O Rappa
Melkweg, Amsterdam
donderdag 18 augustus 2016
21:30
Hofman live: Jasper Mook
Hofman, Utrecht
20:45
One Louder: A Wilhelm Scream / Strung Out
EKKO, Utrecht
20:00
Valient Thorr
Little Devil, Tilburg
20:00
Conjunto Papa Upa / Flavia Coelho
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Millson
Metropool, Hengelo
20:00
Mike Massé
Effenaar, Eindhoven
20:00
George Wright and the Keynotespeakers
Sociëteit De Pijpela, Den Haag
20:30
Wibi Soerjadi
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Zomerconcerten: Terra Volta
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Cheetah Chrome & The Knobs
Pacific Parc, Amsterdam
21:00
Reno Divorce / Sparrow Falls
Winston, Amsterdam
20:00
Gold / Moor Mother Goddess / Show Me The Body
De School, Amsterdam
20:00
Beres Hammond
Melkweg, Amsterdam
NOFX
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 19 augustus 2016
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vektor
Little Devil, Tilburg
Will And The People
Beachclub Naturel, Scheveningen
20:30
LA-33
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Negative Approach / Not in this Lifetime
Cafe The Spot, Erica
20:00
The Droeftoeters
PopEi, Eindhoven
All Them Witches
Effenaar, Eindhoven
23:30
Fiesta Macumba
Melkweg, Amsterdam
20:00
Exploded View / Lewsberg
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Philip Glass / Philip Glass Ensemble – Koyaanisqatsi Live!
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Mike Massé
Sugar Factory, Amsterdam
zaterdag 20 augustus 2016
13:00
Concert met appeltaart: John Kostermans, Bart Gooren, Kelly Steentjes
Hofman, Utrecht
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
20:30
Alfredo Rodriguez
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Pica Pica Parade: Michel Ebben (Dertien)
Dertien Rotterdam, Rotterdam
20:00
Hooverphonic
Kursaal Oostende, Oostende
23:00
Reggae Dancehall Nice Again
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Paul de Munnik
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Reggae Central: Micah Shemaiah (JM)
Bibelot, Dordrecht
21:00
Caravana Sun
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
21:00
BakHerrie presenteert: iPendejo! / Donkey Kung Fu
De Bakkerij, Castricum
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rattlesnake Train
Taverne, Bergen
20:00
Maurice van Hoek
Nijend 24, Anderen
Jungle By Night
Artis, Amsterdam
Will And The People
Fluor, Amersfoort
22:15
Gentlemen of Rock and Roll
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
zondag 21 augustus 2016
20:30
Show Me The Body
ACU, Utrecht
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Unknown Known & Crimson Inc.
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: St. Polaroid (De Zeeuwse Meisjes)
De Zeeuwse Meisjes, Rotterdam
16:00
Lee Shore (B) plays Crosby, Stills, Nash & Young
Openluchttheater Nispen, Nispen
16:30
Eelke Ankersmit
Mezz, Breda
Gebroeders Fretz / Paul de Munnik
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Andy Frasco / Eva Almagor / Stadt
Sonsbeekpark, Arnhem
19:00
Caravãna Sun (AUS)
Winston, Amsterdam
19:00
The Flatliners
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Logic
Melkweg, Amsterdam
maandag 22 augustus 2016
The Garden
Sugar Factory, Amsterdam
The Internet
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jello Biafra and the Guantanamo School of Medicine
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 23 augustus 2016
Nas
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
17:00
Edward Sharpe & The Magnetic Zeros
Woodstock69, Bloemendaal
19:30
Damian 'Jr Gong' Marley
Paradiso, Amsterdam
woensdag 24 augustus 2016
Soulfly
Hedon, Zwolle
21:00
Cousin Kula
Stathe, Utrecht
20:00
Apache
dB's, Utrecht