Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
De Vijfpoort
West-Terschelling
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
013
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
Annabel
Rotterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Sportpaleis
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Café Trianon
Nijmegen
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:15
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
Vera
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
30CC/Schouwburg
Leuven
19:00
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Extase
Tilburg
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
C.C. Zoetegem
Zottegem
19:00
Vorstin
Hilversum
19:30
013
Tilburg
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Brielpoort
Deinze
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
De Helling
Utrecht
20:15
Pieterskerk
Utrecht
Groene Engel
Oss
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Atak
Enschede
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:45
STECK
Delft
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
OT301
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Roepaen
Ottersum
zondag 19 juni 2016
21:30
Donnerwetter
De Vijfpoort, West-Terschelling
maandag 20 juni 2016
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Lucinda Williams
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Matt Schofield
Luxor Live, Arnhem
Spend the evening with: Alice Cooper
013, Tilburg
dinsdag 21 juni 2016
Anti-Flag + Support
Dynamo, Eindhoven
De La Soul
Annabel, Rotterdam
19:30
CKB Popschool LIVE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cypress Hill
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lynne Hanson
Café Trianon, Nijmegen
Alice Cooper
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Julian Primeaux
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Alborosie
Paard, Den Haag
Lianne La Havas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Matt Schofield
Victorie, Alkmaar
Wild Nothing
Paradiso, Amsterdam
Lucinda Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Whitney + Aldous RH
Vera, Groningen
21:00
The Bonnevilles
Paradiso, Amsterdam
woensdag 22 juni 2016
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
Anti-Flag
Melkweg, Amsterdam
19:30
Monsieur Periné
Sugar Factory, Amsterdam
Cypress Hill
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Don Henley
Heineken Music Hall, Amsterdam
Whitney
OT301, Amsterdam
20:15
Matt Schofield
Boerderij, Zoetermeer
Joe Satriani
Paradiso, Amsterdam
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cassus / Lentic Waters / Old Soul
OCCII, Amsterdam
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro
Splendor, Amsterdam
20:30
Zu
dB's, Utrecht
21:00
Live: Klaas² + Puk van Hout
Cul de Sac, Tilburg
22:00
The Bonnevilles
Vera, Groningen
Cypress Hill
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 23 juni 2016
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
19:00
The Royal Engineers (benefiet)
EKKO, Utrecht
Jah Bouks
Melkweg, Amsterdam
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
Coldplay
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Breaking Levees
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Luke Winslow-King (USA)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Craig Gallagher
Paradiso, Amsterdam
20:00
OKA
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Pauw
Neushoorn, Leeuwarden
Alex Agnew - Unfinished Business
GC 't Heilaar, Beerse
20:00
Club 3voor12 NH met Life's Electric, Bartek en Wasabi Rocket Science
Victorie, Alkmaar
20:00
Persistense / Splinterbomb / The Invict
Extase, Tilburg
20:15
Lynne Hanson
Live Stage Marnix, Bennekom
20:30
Yumi Zouma
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Martyr / Raven
dB's, Utrecht
20:30
Lukewarm Ocean
Paard, Den Haag
Parquet Courts
Paradiso, Amsterdam
21:00
Unsane + Sofy Major
Vera, Groningen
21:00
Inbetween Colours / The Carpet Pilots
Winston, Amsterdam
21:30
Howard
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 24 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zoetegem, Zottegem
19:00
The clash of the Cover Bands
Vorstin, Hilversum
19:30
The Brian Jonestown Massacre
013, Tilburg
19:30
Pepe
Nijdrop, Opwijk
20:00
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Coldplay
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Neil Young
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Natalia
Brielpoort, Deinze
20:00
Luke Winslow King
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fifty Foot Combo
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Bibelot, Dordrecht
20:00
Alborosie
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Anohni
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Eric Vloeimans / Licks & Brains
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
CKB Popschool LIVE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Woodie Smalls
Simplon, Groningen
20:00
Snak The Ripper & Spinal in Iduna
Iduna, Drachten
20:00
Joep Pelt / Soweto Soul
De Flux, Zaandam
20:00
Shoot the Girl First
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
The Analogues
Leidse Schouwburg, Leiden
Neck Deep
De Helling, Utrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
De Dijk
Groene Engel, Oss
20:30
Unsane
Little Devil, Tilburg
20:30
Prince Tribute o.a. David Dam / Kris Rietveld
Boerderij, Zoetermeer
20:30
EP Release Caffas Rain - Bloodsin / Procreation / Selkies
Atak, Enschede
20:30
Fabian
Paard, Den Haag
20:30
The Exploited
Victorie, Alkmaar
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Uitvoering Popkoor Haarlemmermeer
Duycker, Hoofddorp
20:30
Tangarine
Molen De Ster, Utrecht
20:45
BoXruBa
STECK, Delft
21:00
Woods
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dancing Dollekamp
Metropool, Hengelo
21:00
Weval
OT301, Amsterdam
21:00
De Dood
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Coldplay Undercoversessie
Roepaen, Ottersum