Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
STECK
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
OT301
Amsterdam
OT301
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Irrational Library Shop
Haarlem
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
21:00
Hedon
Zwolle
Grounds
Rotterdam
20:00
Grote Kerk van Epe
Epe
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Spot
Middelburg
20:00
De School
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
dB's
Utrecht
Cultura
Ede
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cinetol
Amsterdam
C.C. Mechelen
Mechelen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
23:30
WORM
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
Veluvine
Nunspeet
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
TAC
Eindhoven
21:30
STECK
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Spant!
Bussum
So What!
Gouda
donderdag 11 februari 2016
20:30
Ram + Bliksem
Vera, Groningen
20:15
Tortoise
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Wouter Kiers
STECK, Delft
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Skunk Anansie
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Thijs Borsten daagt uit: Frédérique Spigt / Meral Polat / Thijs Borste
RASA, Utrecht
20:00
Max Meser / Yzabel
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Yukon Club
Paradiso, Amsterdam
Wolf Alice
Paradiso, Amsterdam
15:15
STUFF.
Paradiso, Amsterdam
20:30
Parades / Wolves Dressed in Sheep
Paard, Den Haag
20:00
King of the World
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Canshaker Pi
OT301, Amsterdam
Bombay
OT301, Amsterdam
Danny Vera
Orpheus, Apeldoorn
Black Stone Cherry
Melkweg, Amsterdam
21:00
Amber Gomaa
Luxor Live, Arnhem
20:30
JW Roy met band + Leon Verdonschot
Luxor Live, Arnhem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Broeder Dieleman
Irrational Library Shop, Haarlem
Angela Groothuizen - IKIGAI
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
21:00
New Cool Collective Ft. Mark Reilly
Hedon, Zwolle
Lucky Fonz III
Grounds, Rotterdam
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Grote Kerk van Epe, Epe
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Stef Bos
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Devon Allman
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Golden Earring
Flint, Amersfoort
20:30
King Dude
EKKO, Utrecht
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Joris Linssen & caramba - STROOM
Deventer Schouwburg, Deventer
De Staat
De Spot, Middelburg
20:00
Sunflower Bean
De School, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Sandra van Nieuwland
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Serenity / Xandria
De Flux, Zaandam
21:00
Frank / Helm Op / The Odyssee
dB's, Utrecht
Drums United
Cultura, Ede
21:00
Grim Tim
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Tol Tunes #4: Flecha Moon + Lauw + Rivers
Cinetol, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Denzel Curry
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Dutch Music Community
BIRD, Rotterdam
20:00
Desolated / fallbrawl / Kublai Khan / Lionheart
Bibelot, Dordrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Millencolin
013, Tilburg
Toto
013, Tilburg
vrijdag 12 februari 2016
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
23:30
Double Cross TEC ART Afterparty Ancient Methods (DE) & Martyn Hare (UK
WORM, Rotterdam
20:00
Stahlsarg + Weltschmerz
Winston, Amsterdam
19:30
Heavynight: Daisy D + Death To Decaf + The Unslain + Crimson River
Willemeen, Arnhem
21:00
The Cool Quest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Americana Rising
Vorstin, Hilversum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Anderson .Paak / The Free Nationals
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
Fling - A sunny day in the rain
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Tom Vanstiphout
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Boudewijn de Groot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Her Majesty
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lilian Vieira
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Iris Penning - CD Release 'Spreken met Suiker'
TAC, Eindhoven
21:30
Fat Harry & The Fuzzy Licks
STECK, Delft
Stef Bos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Secret Garden
Spirit of 66, Verviers
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Spant!, Bussum
Bazzookas
So What!, Gouda