Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater Vooruit
Boechout
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Winston
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
19:30
De Meester
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Café de Herberg
Ommen
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Trix
Antwerpen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Concordia
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
14:00
Mezz
Breda
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Schalm
Westwoud
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:00
Ernesto's
Sittard
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Muzeval
Emmen
Dynamo
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Club Escape
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 06 februari 2016
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
Chris Chameleon - Drie Vriende
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jan Hautekiet / Rick de Leeuw
Theater Vooruit, Boechout
21:00
Shoulders of Giants
Taverne, Bergen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
20:00
Spawn + Trashcan + Crashjaw
Luxor Live, Arnhem
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
Komatsu + Nuclear devastation + Fire Walk With Us
Winston, Amsterdam
20:30
The B-Movie Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:00
Lindi Ortega
Paradiso, Amsterdam
De Geweldigheid / Orgaanklap
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Kraftklub
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mewithoutyou / The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid
Melkweg, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Almere, Almere
19:30
NIET LULLEN, MAAR SPEELUH!!!
De Meester, Almere
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Hof 88, Almelo
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
zondag 07 februari 2016
20:30
Colin Blunstone - BIS concert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Bart Rijs + Pix
Hostel Strowis, Utrecht
17:00
old spice band
De Fles, Spijkenisse
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Celtic Woman
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
55 Blues club!
Café de Herberg, Ommen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Boudewijn de Groot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Joshua Radin
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Koyle, carnaval met winnaar Clash Of The Coverbands 2015
Altstadt, Eindhoven
15:00
Voodoo Glow Skulls
Iduna, Drachten
14:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Storytelling
Theater Aan De Slag, Culemborg
Skunk Anansie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Joep Berkenbosch
Taverne, Bergen
18:00
Behemoth
Trix, Antwerpen
20:00
Sun Club
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
John Gorka
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Cirque de Juliette / Mayin
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
DeWolff
Concerto, Amsterdam
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
maandag 08 februari 2016
20:15
Joshua Radin
TivoliVredenburg, Utrecht
Halestorm
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
SKARNAVAL with JAYA THE CAT!
Ernesto's, Sittard
20:00
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
20:00
Kodaline
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gebruik de zoekmogelijkheid om een artiest te selecteren / Jason Derül
Vorst Nationaal, Brussel
14:00
Kozakky Boys - Groot carnavalsfeest in Mezz
Mezz, Breda
20:00
Black Stone Cherry
Trix, Antwerpen
20:00
Hotei
Paradiso, Amsterdam
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 09 februari 2016
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Martyn Joseph
De Schalm, Westwoud
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
Chris Chameleon - Drie Vriende
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:00
N-YANG?! APPELESIENE?!
Ernesto's, Sittard
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Nekrogoblikon
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Vintage Caravan
Neushoorn, Leeuwarden
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
Golden Earring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Kodaline
De Oosterpoort, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
Mayday Parade
Dynamo, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Laibach
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Bruce Brubaker / Jeremy Dumont / Lisza
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
Ellie Goulding
Sportpaleis, Antwerpen
Jason Derulo
Club Escape, Amsterdam
21:00
We Are Here
Melkweg, Amsterdam
20:30
Israel Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Celtic Woman
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jason Derülo
Heineken Music Hall, Amsterdam
Nevermen
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ivan Ave & Mndsgn
Paradiso, Amsterdam
woensdag 10 februari 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Stef Bos
Theater De Storm, Winterswijk
Joris Linssen & caramba - STROOM
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Slam metal party met Party Cannon & Kaasschaaf
dB's, Utrecht
20:00
Alex Skolnick Trio
Little Devil, Tilburg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam