Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
De Hofnar
Aalten
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Butcher's Tears
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
De Avenue
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
10:15
Koninklijk Circus
Brussel
Gashouder
Dedemsvaart
23:00
STECK
Delft
21:30
Flora Theater
Delft
22:15
't Syndicaat
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Hip
Deventer
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Effenaar
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
17:00
Flanders Expo
Gent
14:00
Flanders Expo
Gent
11:00
Flanders Expo
Gent
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Metropool
Hengelo
16:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Het Podium
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Corneel
Lelystad
Het Depot
Leuven
De Smeltkroes
Maarheeze
Bon theater
Medemblik
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Theater Carrousel
Ommen
21:30
De Zwerver
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
P3
Purmerend
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De verlichte geest
Roeselare
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Artishock
Soest
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
vrijdag 27 november 2015
20:00
Jacqueline Govaert
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Reservoir Dogs Band
De Bosuil, Weert
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Best of Blues: Bas Paardekooper / The Boom Band / Simo
Boerderij, Zoetermeer
21:00
TenTemPiés
Hedon, Zwolle
zaterdag 28 november 2015
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
17:00
Town & Country
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Janne Schra
Fluor, Amersfoort
20:00
Bollywood Dhamakha
P60, Amstelveen
21:00
Bliksem / Mutator
Winston, Amsterdam
21:00
Jamie Lawson
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Naive Set (album release)
Butcher's Tears, Amsterdam
20:00
Voyeur
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Maureens
Paradiso, Amsterdam
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
Racoon
Ziggo Dome, Amsterdam
Walter Trout
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
18:30
Luke Sital-Singh
De Roode Bioscoop, Amsterdam
00:00
Yellowclaw
Paradiso, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
Meervaart, Amsterdam
Madonna
Sportpaleis, Antwerpen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cristina Branco
Theater De Kolk, Assen
20:00
Sleep Gunner + Moore/Buis
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Trio Bier
Taverne, Bergen
20:30
JW Roy + Band en Leon Verdonschot
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Get Your Gun / V00d00 Gold dj's
De Avenue, Breda
Mister Cover
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bertrand Belin
Botanique, Brussel
10:15
Caravan Palace
Koninklijk Circus, Brussel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
23:00
STECK: SAX On The Beats met Mister Robby M (DJ & SAX)
STECK, Delft
21:30
DJ 2Takes / DJ Brass
Flora Theater, Delft
22:15
DJ Kipkillah / Generate / Kazilae / RunRun Raw
't Syndicaat, Den Haag
20:30
The Overslept / Vortex University
Paard, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
Afterpartees / Bed Rugs
De Hip, Deventer
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Steen
Iduna, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
The Slow Show
Effenaar, Eindhoven
The Slow Show
Altstadt, Eindhoven
17:00
K3
Flanders Expo, Gent
14:00
K3
Flanders Expo, Gent
11:00
K3
Flanders Expo, Gent
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
20:00
Kurb Saatus / Procreation / Sepiroth
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Darling Rooster / Robin Glissenaar / Shannon Breeze / The Tambles
StudioGonz, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jacqueline Govaert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
21:30
The Blues Junkies
Patronaat, Haarlem
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Patronaat, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Krystl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Zazí - Supernova
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
16:00
Muziekcafé met (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
21:00
The Black Cult
Het Podium, Hoogeveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Mister and Mississippi
Corneel, Lelystad
Therapy?
Het Depot, Leuven
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Wintertuinfestival: Bas Heijne + Toon Tellegen + Tommy Wieringa
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Common Linnets
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
21:30
Bazart
De Zwerver, Oostende
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Digitzz / Maydien
Groene Engel, Oss
20:30
Top2000 Concert - Kunst na Arbeid & Harmonie Crescendo
P3, Purmerend
20:30
Undercover (Rolling Stones tribute band)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Maiden United
De verlichte geest, Roeselare
23:00
Cat Carpenters / De Likt / Woof Woof Ridicule
Social Underground Rotterdam, Rotterdam
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Ginger Baker Jazz Confusion
Grounds, Rotterdam
20:00
Nacht van de Jazz
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Swallow the Sun
Baroeg, Rotterdam
20:15
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
DownHill IX
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Spirit Valley
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
The Toy Dolls
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Doghouse Reilly
Artishock, Soest
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek