Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
21:30
Mezz
Breda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Taverne
Bergen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
P3
Purmerend
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Depot
Leuven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Altstadt
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
Paard
Den Haag
20:00
De Pul
Uden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Meervaart
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
013
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
23:00
STECK
Delft
20:30
De Bosuil
Weert
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Klein Theater
Dinxperlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Butcher's Tears
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Corneel
Lelystad
De Smeltkroes
Maarheeze
De verlichte geest
Roeselare
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
18:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
Bon theater
Medemblik
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
11:00
Flanders Expo
Gent
14:00
Flanders Expo
Gent
17:00
Flanders Expo
Gent
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Reggehof
Goor
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Avenue
Breda
20:15
013
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
De Speeldoos
Vught
Theater de Bussel
Oosterhout
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Artishock
Soest
vrijdag 27 november 2015
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
Afterpartees
Patronaat, Haarlem
20:00
1e voorronde van The Clash of the Coverbands
Poppodium Apollo, Emmen
21:30
1720 Presents: True School - Simon Da Pitchshifta + Vieze Rik + Invloe
Mezz, Breda
zaterdag 28 november 2015
20:15
Zazí - Supernova
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Yellowclaw
Paradiso, Amsterdam
20:15
Wintertuinfestival: Bas Heijne + Toon Tellegen + Tommy Wieringa
Doornroosje, Nijmegen
Walter Trout
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Voyeur
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Undercover (Rolling Stones tribute band)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Trio Bier
Taverne, Bergen
17:00
Town & Country
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Top2000 Concert - Kunst na Arbeid & Harmonie Crescendo
P3, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Therapy?
Het Depot, Leuven
21:00
The Toy Dolls
Het Bolwerk, Sneek
The Slow Show
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Slow Show
Effenaar, Eindhoven
21:30
The Powerpimps
De Fles, Spijkenisse
20:30
The Overslept / Vortex University
Paard, Den Haag
20:00
the obsCURE
De Pul, Uden
20:00
The Maureens
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Common Linnets
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
The Blues Junkies
Patronaat, Haarlem
21:00
The Black Cult
Het Podium, Hoogeveen
20:15
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
Tangerine - In Stereo
Meervaart, Amsterdam
19:00
Swallow the Sun
Baroeg, Rotterdam
20:00
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Subquake
013, Tilburg
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Patronaat, Haarlem
20:00
Steen
Iduna, Drachten
23:00
STECK: SAX On The Beats met Mister Robby M (DJ & SAX)
STECK, Delft
20:30
Steady State
De Bosuil, Weert
22:00
Spirit Valley
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Sleep Gunner + Moore/Buis
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Sef
TivoliVredenburg, Utrecht
Racoon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Naive Set (album release)
Butcher's Tears, Amsterdam
20:00
Nacht van de Jazz
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Muziekcafé met (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
Mister Cover
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mister and Mississippi
Corneel, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Maiden United
De verlichte geest, Roeselare
Madonna
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Mad King Thorn
Cafe D’n Ingel, Thorn
18:30
Luke Sital-Singh
De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Kurb Saatus / Procreation / Sepiroth
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Krystl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
11:00
K3
Flanders Expo, Gent
14:00
K3
Flanders Expo, Gent
17:00
K3
Flanders Expo, Gent
20:30
JW Roy + Band en Leon Verdonschot
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Jeroen Kant & De Sheriff
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Janne Schra
Fluor, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Jan Bang / Zapp 4
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jamie Lawson
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
21:00
Gotcha!
De Peppel, Zeist
21:00
Ginger Baker Jazz Confusion
Grounds, Rotterdam
21:00
Get Your Gun / V00d00 Gold dj's
De Avenue, Breda
20:15
Fresku
013, Tilburg
20:00
Feis
Hedon, Zwolle
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
20:45
Emily Wells
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DownHill IX
Poppodium Volt, Sittard
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Doghouse Reilly
Artishock, Soest