Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
23:45
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
EKKO
Utrecht
14:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dystopia
Den Haag
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Vossenkuil
Oud-Vossemeer
20:00
De Schakel
Gilze
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Muze
Noordwijk
19:30
De Meester
Almere
20:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
22:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Bakkerij
Castricum
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Ark
Schiedam
20:00
De 5 Molens
Schiedam
dB's
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
23:00
Corneel
Lelystad
16:00
Concerto
Amsterdam
22:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Atak
Enschede
Ankerhal
Saasveld
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
14:00
Winterland Schiedam
Schiedam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
19:00
Taverne
Bergen
15:00
Synagoge
Delft
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paco Plumtrek
Almelo
Paard
Den Haag
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
galerie Windkracht 13
Den Helder
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Helling
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:30
De Bosuil
Weert
14:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
dB's
Utrecht
15:00
Dassenakker Live
Houten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Corneel
Lelystad
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
BIRD
Rotterdam
Biebob
Vosselaar
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
zaterdag 13 december 2014
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
21:00
Dayna Kurtz
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Birth of Joy
Grounds, Rotterdam
20:30
Kraantje Pappie
Groene Engel, Oss
23:45
Kraamkamer Nacht Zaken
Gigant, Apeldoorn
Kayak
Gigant, Apeldoorn
21:00
Jan Akkerman / The Juke Joints
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Flint, Amersfoort
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Rumbata Beat Band
Energiehuis, Dordrecht
20:00
3voor12/Utrecht-awards
EKKO, Utrecht
14:30
Eindhoven Metal Meeting met o.a. At The Gates + Ensiferum + Triptykon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Premièreconcert Marlene Hemmer & Friends
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Saidjah
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pendejo
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Shaking Godspeed
Dystopia, Den Haag
20:30
WORD UP XI met Broederliefde, SFB en Skinny
Dynamo, Eindhoven
20:00
Tim Knol
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
23:00
Darko Esser / Kyle Hall / ROD
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Diligentia, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
De Weijer, Boxmeer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Vossenkuil, Oud-Vossemeer
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schakel, Gilze
Navarone / support Texas Radio
De Pul, Uden
20:30
Hadewych Minis
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Muze, Noordwijk
19:30
Celt-n-Folk: Omnia (Earth Warrior Tour, Laatste show!) + Support
De Meester, Almere
20:30
A Song Journey
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Brothers in the Booth / Mystery Guest / Nightsky / Raffytunes / Sincla
De Flux, Zaandam
22:00
Definition of Madmen
De Fles, Spijkenisse
21:00
Andre van den Boogaart / The Fortunate Sons
De Bosuil, Weert
21:00
Antillectual / The 101’s
De Bakkerij, Castricum
14:00
Djam presentatie jazzcombo's
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Kizzy
De Ark, Schiedam
20:00
Kizzy
De 5 Molens, Schiedam
Afterpartees
dB's, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
23:00
BRAAF
Corneel, Lelystad
16:00
Vonder & Bloom
Concerto, Amsterdam
22:00
LEFT
Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
Gravel Road
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
C.C. Zundert, Zundert
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Andy Frasco
Atak, Enschede
Kim Wilde / Nena
Ankerhal, Saasveld
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Agnietenhof, Tiel
zondag 14 december 2014
14:00
Kizzy / Pim
Winterland Schiedam, Schiedam
Festa Orkesta
Tolhuistuin, Amsterdam
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Happy Camper
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Bert van den Brink / Philip Catherine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
19:00
Sjako!
Taverne, Bergen
15:00
LENNY KUHR - CHANOEKA CONCERT
Synagoge, Delft
20:00
WatDePopSchaft
PopEi, Eindhoven
21:00
Wampire
Paradiso, Amsterdam
Waylon
Paradiso, Amsterdam
16:00
Natasja Valletta
Paco Plumtrek, Almelo
Dotan
Paard, Den Haag
20:00
Al Di Meola
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:30
Winterslag
Mezz, Breda
20:00
Ill Bill
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dub Inc
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dayna Kurtz
Lux, Nijmegen
Nits - NITS?
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Fixkes
Hedon, Zwolle
16:00
Number Nine
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
Mon-O-Phone
Gigant, Apeldoorn
14:00
The Cool Quest
galerie Windkracht 13, Den Helder
20:00
Bo Saris
Effenaar, Eindhoven
20:30
Hoffmaestro
Doornroosje, Nijmegen
dEUS
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Birth of Joy
De Helling, Utrecht
17:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
De Fles, Spijkenisse
15:30
Sanquin / Shiverburn / The Dirty Denims
De Bosuil, Weert
14:00
ZeZ: Springsteen & Wij
De Bakkerij, Castricum
20:00
Amsterdam Big Band (ABB)
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Singing Sunday (zangpodium)
De Badcuyp, Amsterdam
15:00
The Faraways
dB's, Utrecht
15:00
Willemijn May
Dassenakker Live, Houten
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
How to throw a Christmas party
Corneel, Lelystad
16:00
Harold K.
Concerto, Amsterdam
20:00
Lach het weg
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Jambinai
Botanique, Brussel
20:00
Niki Jacobs
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Nishe Presents... Shirma Rouse
BIRD, Rotterdam
Gloryhammer / Shear / Twilight Force
Biebob, Vosselaar
17:30
Playboypriester vertolkt 'God Vergeeft' Helmert Woudenberg
Beauforthuis, Austerlitz