Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Serah Artisan
Zaandam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Hedon
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:30
Concerto
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
Rotown
Rotterdam
De Bosuil
Weert
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Vera
Groningen
20:30
dB's
Utrecht
22:00
Café De Speeltuin
Breda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Melkweg
Amsterdam
12:00
Roepaen
Ottersum
21:00
StudioGonz
Gouda
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Hedon
Zwolle
21:00
Club Vibes
Rotterdam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Bakkerij
Castricum
StudioGonz
Gouda
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Artis
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
23:45
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Luxor Live
Arnhem
Mezz
Breda
23:00
dB's
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Hedon
Zwolle
23:45
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
Allicht
Nijmegen
21:30
Dollars
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
23:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
23:00
Patronaat
Haarlem
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Patronaat
Haarlem
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Musicon
Den Haag
23:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
woensdag 09 juli 2014
20:00
Dinerconcet met: Dad or Alive
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Everlast
Luxor Live, Arnhem
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 10 juli 2014
21:30
Bird on the Wire
Hofman, Utrecht
21:00
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
20:30
Grasshopper / Jonathan
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Issac Delgado y Orquesta
Paradiso, Amsterdam
Larkin Poe
Serah Artisan, Zaandam
20:00
Marc Broussard
De Oosterpoort, Groningen
Nick Oliveri
Hedon, Zwolle
19:00
Only Crime
Melkweg, Amsterdam
16:30
Oscar and the Wolf
Concerto, Amsterdam
Paul Carrack + support Julian Velard
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
Sven Hammond Soul
Rotown, Rotterdam
Venice presents: Pine Mountain Logs
De Bosuil, Weert
vrijdag 11 juli 2014
André Rieu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Eyes Wide Shut met Bird on the Wire + Klaralven + Änimal + The New Cri
Vera, Groningen
20:30
Footprints in the void
dB's, Utrecht
22:00
Friday On The Rocks
Café De Speeltuin, Breda
21:00
Friends of the Family / Rave van Fortuin
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
FuckFace Unstoppable
Melkweg, Amsterdam
12:00
Graefenthal
Roepaen, Ottersum
21:00
Hz Electric / S.H.U.R.T.
StudioGonz, Gouda
Kataklysm + Deem Index + Dead Man's Walk
Luxor Live, Arnhem
21:00
MegasetH The Dutch Tribute To MegadetH
Little Devil, Tilburg
20:00
Only Crime
013, Tilburg
Paul Carrack
Hedon, Zwolle
21:00
The Hearted
Club Vibes, Rotterdam
zaterdag 12 juli 2014
15:00
Adeia / Dimaeon / Mindsoul
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
Ana RF
De Badcuyp, Amsterdam
André Rieu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Austra
Tolhuistuin, Amsterdam
23:45
Indie Disco: Maarten W
Doornroosje, Nijmegen
21:00
KISS on the Rocks
De Bakkerij, Castricum
Leonheart / Mark Lotterman / Mitch Rivers
StudioGonz, Gouda
20:00
Merals Harem & DJ Ramses Hoppa
De Badcuyp, Amsterdam
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
Nick Mulvey
Rotown, Rotterdam
Paul Carrack
Paradiso, Amsterdam
19:30
Steve Harris
De Pul, Uden
22:00
Tumblin' Dice
De Fles, Spijkenisse
20:00
ZOOmeravond: MC Fit
Artis, Amsterdam
zondag 13 juli 2014
16:30
Dangling Man (Boudewijn Bonebakker - Gingerpig)
Mezz, Breda
16:15
G Brown & The Brunettes
Gigant, Apeldoorn
23:45
Homebase featuring Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Luxor Live & Roofgarden Arnhem: Case Mayfield
Luxor Live, Arnhem
Nosoyo
Mezz, Breda
23:00
Slim Cessna's Auto Club
dB's, Utrecht
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
Venice
Doornroosje, Nijmegen
maandag 14 juli 2014
23:45
Chocolade: Team Oullie + Cirino Brown + Rather Real + Be Charm'D
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Heltah Skeltah / Sean Price / Smif-N-Wessun
Melkweg, Amsterdam
20:00
Howlin Rain
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
King Champion Sounds
4AD, Diksmuide
20:00
Maaike Ouboter
Doornroosje, Nijmegen
22:00
My Sad Captains
Paradiso, Amsterdam
19:00
Pentagram (USA)
Baroeg, Rotterdam
20:30
Steven Seagal's Blues Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Afghan Whigs
Paradiso, Amsterdam
20:00
VAKANTIE BADCUYP
De Badcuyp, Amsterdam
dinsdag 15 juli 2014
20:00
Conor Oberst & Dawes
Paradiso, Amsterdam
23:45
Fever: Auxiliary tha Masterfader + The Stress + Electric Pranksters +
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Howlin' Rain
Paradiso, Amsterdam
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jon Spencer Blues Explosion + The Glücks
Vera, Groningen
Sergio Mendes
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
The Winery Dogs
Hedon, Zwolle
woensdag 16 juli 2014
23:45
6
Doornroosje, Nijmegen
An evening with: Dream Theater
013, Tilburg
Bootleg Betty
Allicht, Nijmegen
21:30
Bootleg Betty / The Tipsie Kings
Dollars, Nijmegen
Hilltop Hoods
Melkweg, Amsterdam
Hiss Golden Messenger
Paradiso, Amsterdam
20:00
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
Sky Pilots
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
20:30
Trash Talk
Patronaat, Haarlem
donderdag 17 juli 2014
20:30
Brecker Brothers Band ft Terry Bozzio & Randy Brecker
Boerderij, Zoetermeer
Daniel Norgren
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
I am Kloot
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Luxor Live & Roofgarden Arnhem: Awkward I
Luxor Live, Arnhem
21:30
Mevrouw Tamara
Hofman, Utrecht
20:00
Odd Hugo
Stathe, Utrecht
23:45
Planet Rose: Txoria + Qindek + Thijs Schuitman
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Tangerine
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
23:00
The Underachievers
Patronaat, Haarlem
22:45
Zomerconcert: Rapha Pico & Roots Rockers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 18 juli 2014
65DaysofStatic
Patronaat, Haarlem
20:00
Anatomy of I
Haags Pop Centrum, Den Haag
André Rieu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Blimp Rock
Paradiso, Amsterdam
21:00
Blood Red Throne
The Cave, Amsterdam
20:00
Cage (USA) + Javelin (D) + Split Heaven (MEX) + Powerized
Little Devil, Tilburg
Dandy Warhols
Paradiso, Amsterdam
23:45
Darko Esser / Mark Wanders
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Guy Forsyth
Metropool, Hengelo
21:00
Jahmean
Musicon, Den Haag
23:00
Kingston Kitchen ft. Dr Ring Ding
Bibelot, Dordrecht
20:00
Konshens
Melkweg, Amsterdam
19:30
La Corneille / Odd Hugo
Paradiso, Amsterdam