Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Machinist
Rotterdam
20:30
P3
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
22:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
In the Woods
Leusden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Cacaofabriek
Helmond
22:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Vera
Groningen
Brouwerij Martinus
Groningen
20:00
Rockcafé Taste
Groenlo
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
De Cammeleur
Dongen
Theater De Omval
Diemen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
21:30
Het Hijgend Hert
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Trix
Antwerpen
23:45
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Little Devil
Tilburg
V11
Rotterdam
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Spot
Middelburg
Muziekgieterij
Maastricht
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
15:30
Vera
Groningen
Dynamo
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Kurhaus
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Theater het Hof
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 21 september 2019
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Machinist, Rotterdam
20:30
Scotown
P3, Purmerend
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Camilla Blue
Groene Engel, Oss
20:15
Guy Forsyth
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Bostheater Ommen, Ommen
22:30
Radboud Reflects
Merleyn, Nijmegen
20:00
Radboud Reflects: Rajas Void Minus & Superstoïcijn
Merleyn, Nijmegen
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Bazart
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Giulia Millanta
In the Woods, Leusden
21:00
PopCorn: Waltzburg + Figgie + Yip Roc
Corneel, Lelystad
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Stahlzeit
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Pieter Jouke / Tim Hartog
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
One Voice / The Young Ones
Duycker, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Kulturhus Holten, Holten
21:30
Mark Foggo's Skasters
Vorstin, Hilversum
20:00
24K / STETSASONIC
Cacaofabriek, Helmond
22:30
Cymbaline
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Doors Alive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Exek
Vera, Groningen
De Kat
Brouwerij Martinus, Groningen
20:00
Hvalross
Rockcafé Taste, Groenlo
20:30
Catherine Ringer
Rockhal, Esch zur Alzette
16:00
Kruidkoek
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sandra Vanreys
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
22:00
Carlama Orkestar
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Pip Blom
Bibelot, Dordrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Cammeleur, Dongen
Best of... Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
20:30
Andere Koek! / Skapiche
Paard, Den Haag
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
DiamantTheater, Den Haag
20:00
TodaysArt
Paard, Den Haag
20:00
Alice Cooper
Vorst Nationaal, Brussel
21:30
The Lautreamonts
Het Hijgend Hert, Breda
20:30
Nick & Simon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Concert: Tom/Von Schlippenbach/Mahall
PlusEtage, Baarle-Nassau
dEUS
Trix, Antwerpen
23:45
Encore Backyard x Ycee
Melkweg, Amsterdam
Brutus
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Gabriel Grossi
Bimhuis, Amsterdam
Young the Giant
Paradiso, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nana Fofie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Say Sue Me
Paradiso, Amsterdam
Julia Michaels
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kita Menari / Soap / Will And The People
Q-Factory, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hof 88, Almelo
Shakatak
Podium Victorie, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 22 september 2019
20:30
Hannah Wicklund & The Steppin Stones
Hedon, Zwolle
20:00
The Doors Alive
Hedon, Zwolle
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Metropole Orkest
De Maaspoort, Venlo
20:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Ten Stories High
CHV Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Hofnar, Valkenswaard
16:00
Benjamin Herman / John Engels
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Acrostichon & Pentacle
Little Devil, Tilburg
Penelope Isles
V11, Rotterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
Andrei Lugovski
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Guy Forsyth
De Spot, Middelburg
The Gathering: 30th Anniversary
Muziekgieterij, Maastricht
14:30
Blue Dew
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
14:00
Mylou Frencken
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Triggerfinger
Vera, Groningen
15:30
Triggerfinger
Vera, Groningen
Zebrahead
Dynamo, Eindhoven
15:00
Kathleen Willems
PopEi, Eindhoven
15:00
Nillihc
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
VanVelzen
Kurhaus, Den Haag
Kovacs
Paard, Den Haag
20:00
DJ Paulus / President Obonjo / Rogier Kahlmann
Theater het Hof, Arnhem
16:15
Subterranean Street Society
Gigant, Apeldoorn
19:30
dEUS
Trix, Antwerpen
20:30
DIEDE
Paradiso, Amsterdam
20:30
Maydien
Cinetol, Amsterdam
20:00
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Ida Mae
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Vicente Garcia
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ingrid Andress
Melkweg, Amsterdam
20:30
Justin Hayward
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 23 september 2019
Wilco
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Soulcrusher: Nytt Land
Merleyn, Nijmegen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:45
David Philips / Guy Verlinde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel