Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
P3
Purmerend
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Sense
Dokkum
Singer Theater
Laren
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
Stédsj Muziekpodium
Barneveld
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
15:00
Café De Bever
Beneden-Leeuwen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
19:30
De Pul
Uden
00:00
DNK
Assen
19:30
Effenaar
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
18:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
15:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
20:30
Rotown
Rotterdam
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
17:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
zaterdag 28 september 2019
22:00
JazzLab: Tribute to Stevie Wonder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Tom Rosenthal
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:30
The Cats Aglow Band
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Thin White Duke
P3, Purmerend
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Building Of The Free Church
Paradiso, Amsterdam
19:30
AMENRA 20TH Anniversary – The Building of the Free Church
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Dead Letter Circus
Patronaat, Haarlem
20:00
Evergreen Top 1000 Live
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Jett Rebel
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Willem
Rijksmuseum, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
Cher
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Dennis van Aarssen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Mermaidens
Stathe, Utrecht
20:00
Jan Akkerman
Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
The Wild Romance
Stédsj Muziekpodium, Barneveld
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Waylon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
20:00
Alexander Lonquich
Theater Kerkrade, Kerkrade
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Lisa Lois Sings Adèle
Theater Zinin, Nijverdal
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tangarine - Uiteen
Theaterkerk Hemels, Twisk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sured
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Theo Loevendie - Pasacaglia Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
Moss
TivoliVredenburg, Utrecht
Local Natives
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Niko
V11, Rotterdam
20:30
Avery Plains / Cashmyra / Cirrus Minor / CYNN
Vera, Groningen
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit gaan surfen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Vorstin, Hilversum
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 29 september 2019
17:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
14:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
11:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Fractured Insanity / Memoriam / Warborn Waste
Baroeg, Rotterdam
19:30
Magic Sword
Bibelot, Dordrecht
20:30
Tom Harrell
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Album Leaf
Bitterzoet, Amsterdam
14:00
Music For AJ Plug
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
15:00
Sweet Mary Jane
Café De Bever, Beneden-Leeuwen
15:00
j4jazz
CHV Noordkade, Veghel
19:30
Sleep Token
De Pul, Uden
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
DNK, Assen
19:30
Tom Rosenthal
Effenaar, Eindhoven
16:15
BEAUX
Gigant, Apeldoorn
11:30
Anna Rune
Het Heerenhuys, Rotterdam
20:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:00
Grande Royale / The Dirty Denims
LOLA050, Groningen
20:00
Khalid
Lotto Arena, Antwerpen
18:30
The Bomb Digz
Luxor Live, Arnhem
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
19:30
Kris Barras Band
Melkweg, Amsterdam
Zwangere Guy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jade Jackson
Paard, Den Haag
20:00
Desi Slava
Paard, Den Haag
15:00
Carlos Cipa / Pieter de Graaf
Paard, Den Haag
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Winterbourne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mutlu
Paradiso, Amsterdam
19:30
Joris Luyendijk
Paradiso, Amsterdam
15:00
rhb + bring the family
PopEi, Eindhoven
21:00
Alain Johannes
Poppodium Volt, Sittard
15:30
J R&B Bluesband
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
20:30
Jennie Lena / Sven Figee
Rotown, Rotterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Hugar
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ten Tonnes
Trix, Antwerpen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
17:00
Musest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 30 september 2019
20:00
Eric Burdon & The Animals
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Borka Balogh
Cinetol, Amsterdam
20:00
Tiny Moving Parts
Melkweg, Amsterdam
Ufomammut
Melkweg, Amsterdam
20:45
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tino Martin
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
Motorpsycho
Tolhuistuin, Amsterdam
Cher
Ziggo Dome, Amsterdam