Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
21:30
Manifesto
Hoorn
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
21:00
Mahogany Hall
Edam
21:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
20:00
KOFA
Vlaardingen
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
Het Klooster
Woerden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Geertekerk
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fluor
Amersfoort
21:30
EM2
Groningen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
21:00
Cul de Sac
Tilburg
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Café De Singel
Zwolle
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
18:00
Trix
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Floralis
Lisse
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
18:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Puddingfabriek
Groningen
20:00
PopEi
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Poortershoes
Groningen
15:00
Podium Gorter
Balk
15:00
PleinTheater
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Paradiso
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Nieuwe Badkapel
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
zaterdag 05 oktober 2019
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
World: Sin Pausa ft. Gerardo Rosales
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Manu Delago Acoustic Ensemble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
The Jig
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Cenobites + GOD
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Lasses
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
21:00
40UP
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Mercy John
Metropool, Hengelo
Smoove & Turrell
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tekno
Melkweg, Amsterdam
The Skints
Melkweg, Amsterdam
20:30
Genesis Project
Markant Uden, Uden
21:30
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
22:00
Natural Rhythm
Maloe Melo, Amsterdam
21:00
Flavium
Mahogany Hall, Edam
21:00
The Lautreamonts
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Mnozil Brass
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bart Herman
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Moonradio
KOFA, Vlaardingen
14:00
Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Hamish Anderson & Big Bo
Iduna, Drachten
Maaike Ouboter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Het Plein, West-Graftdijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
21:00
Junior Kelly
Het Bolwerk, Sneek
21:00
De Posse Tour - De Onderhonden (met Def P) + Marco Martens & Royal wit
Groene Engel, Oss
20:30
3J'S
Grenswerk, Venlo
21:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
20:00
Collegium Musicum Traiectum
Geertekerk, Utrecht
20:00
Big Monti Amundson / BluesBones / Dave Warmerdam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
Indian Askin
Fluor, Amersfoort
21:30
Back to Blondie
EM2, Groningen
19:30
Mooon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Heritage Sinfoniëtta
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Carl Carlton & The Songdogs
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Soulcrusher / Mizmor / Daughters / The Secret / Triptykon
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
20:15
Collegium Musicum Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Y&T
De Pul, Uden
20:30
HateSphere (DK) + Diabolical (SE)
De Peppel, Zeist
20:15
Renee van Wegberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Willem, Enschede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
21:00
The Animals - Jan de Hont & De Maskers
De Flux, Zaandam
20:00
thorbecke IV
dB's, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
21:00
Cocaine Piss / Dirty Fences
Cul de Sac, Tilburg
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
Atlanta
Café De Singel, Zwolle
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C De Muze, Heusden-Zolder
The Gathering
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Sammy Wilk
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Kinderconcert Monk
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Great Queen Rats
Bibelot, Dordrecht
20 JAAR K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20 JAAR K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Mark Foggo's Skasters + Neuk! + The Royal Spuds
Baroeg, Rotterdam
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Agnietenhof, Tiel
20:00
Willeke Alberti - De Show Van Mijn Leven
AFAS Live, Amsterdam
Maxi Jazz
013, Tilburg
zondag 06 oktober 2019
18:00
Static-X
Trix, Antwerpen
20:30
The Rosenberg Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht
King Gizzard & The Lizard Wizard
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Deelder & Van der Lek
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Henk Poort
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Floralis, Lisse
16:00
Stable Roof Jazz Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ilse DeLange
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Allah-Las
Rotown, Rotterdam
20:30
Khalid
Rockhal, Esch zur Alzette
18:00
The Dublin Legends
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
20:00
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
15:00
Roekie
PopEi, Eindhoven
20:00
Ralph de Jongh Trio
Poortershoes, Groningen
15:00
Jan Akkerman
Podium Gorter, Balk
15:00
Henning Bolte / Johannes Schwarz / Peter Veale
PleinTheater, Amsterdam
20:00
Cannibale
Patronaat, Haarlem
19:30
Metropole Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Robin Borneman
Paradiso, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
Michel Legrand
Paleis 12, Brussel
20:00
Marvin Dee Band
Paard, Den Haag
16:00
Collegium Musicum Traiectum
Nieuwe Badkapel, Den Haag
15:00
Jasper van 't Hof
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Thomas Azier
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
BBNO$
Melkweg, Amsterdam
19:30
MS Nina / DRKNGHTS Collective
Melkweg, Amsterdam
14:30
Knight Area
Luxor Live, Arnhem
19:00
Alain Johannes
Little Devil, Tilburg
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
15:30
Michelle Nadia
Kloosterhotel La Sonnerie, Son