Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Rijksmuseum
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paardcafe
Den Haag
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Cul de Sac
Tilburg
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Fifth|NRE
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Eendracht
Gemert
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
013
Tilburg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
P60
Amstelveen
21:30
CHV Noordkade
Veghel
Merleyn
Nijmegen
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
AIR
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Markant Uden
Uden
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
00:00
Singer Theater
Laren
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Der AA-Kerk
Groningen
00:00
Theater Concordia
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Spant!
Bussum
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
00:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
18:00
Neushoorn
Leeuwarden
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Paard
Den Haag
donderdag 17 oktober 2019
19:00
RAW WAVE
Rijksmuseum, Amsterdam
19:30
Steffen Morrison
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Coral Springs / Left Alive / Skir
Paardcafe, Den Haag
Fischer-Z
Grenswerk, Venlo
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tom Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
Set It Off
De Helling, Utrecht
20:00
KO KO MO
Cul de Sac, Tilburg
PJ Morton at BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Joe Buck
Rotown, Rotterdam
20:00
Walter Trout
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Sioen Plays Graceland
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ty Segall and the Freedom Band
Patronaat, Haarlem
Duncan Laurence
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sweet Caroline
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Youngblood Brass Band
Fifth|NRE, Eindhoven
20:00
Arlan Feiles
De Harmonie, Edam
20:00
Sean Koch
Paard, Den Haag
20:00
Julian Sas
Mezz, Breda
20:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Cornered
Willemeen, Arnhem
20:00
Sam Renascent
Cinetol, Amsterdam
20:00
Hayden James
Paradiso, Amsterdam
New Order
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rufus Du Sol
NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
20:00
Lian Ray / Oliver Oat
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Dream Syndicate
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
Jon Allen
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Eendracht, Gemert
Ilse DeLange
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
Indian Askin
013, Tilburg
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Johnny Irion
G.C. De Wildeman, Herent
20:30
atoomclub / Heirloom / H€NK
Simplon, Groningen
Nebula
Vera, Groningen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
20:30
Left Alive
Paard, Den Haag
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mark Foggo
Luxor Live, Arnhem
Nick Murphy
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:45
Kenny B
Bibelot, Dordrecht
21:00
Cesair / Irfan
De Peppel, Zeist
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Drivin' N' Cryin'
Metropool Enschede, Enschede
21:00
De Dijk
P60, Amstelveen
21:30
Toon Alone
CHV Noordkade, Veghel
Waltzburg
Merleyn, Nijmegen
22:00
Alfa Mist
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Tiësto & friends - Musical Freedom's 10 Year Anniversary
AIR, Amsterdam
vrijdag 18 oktober 2019
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Markant Uden, Uden
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Lohues / Holland Baroque
Der AA-Kerk, Groningen
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Concordia, Enschede
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
ATLAS Theater, Emmen
Maaike Ouboter
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Patrizanen - Het leven an sich
Deventer Schouwburg, Deventer
Lisa Lois Sings Adèle
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
00:00
15 Years of Tomorrowland
Ziggo Dome, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater de Schalm, Veldhoven
18:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
18:30
Colin Benders
Melkweg, Amsterdam
19:00
Omnium Gatherum
Baroeg, Rotterdam
19:00
Left of the Dial
Rotown, Rotterdam
19:00
Iris Hond
Paard, Den Haag