Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:45
Bibelot
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Koorenhuis
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
La Madeleine
Brussel
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
22:00
Taverne
Bergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
19:45
013
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Rotown
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
18:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Groene Engel
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Bon theater
Medemblik
Muziekgieterij
Maastricht
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
In the Woods
Leusden
vrijdag 11 oktober 2019
20:00
No Labels Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
Moving Targets
Patronaat, Haarlem
22:00
Truman's Water
Vera, Groningen
20:30
Ambrose Akinmusire
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Henk & Melle
So What!, Gouda
20:30
Ben Liebrand / DJ Sandstorm
Podium 't Beest, Goes
20:00
Lindsey Stirling
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Classsh
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
De Kift - BAL
De Kleine Willem, Enschede
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Wilminktheater, Enschede
22:00
Rocktober presents: FuzzBall Jr. + Red Devil
The Jack, Eindhoven
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:15
Clean Pete
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Habitants
Effenaar, Eindhoven
20:00
¡Pendejo!
Stroomhuis, Eindhoven
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
22:00
Amy Winehouse Undercover Session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:45
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
Maaike Ouboter
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Mark Foggo
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Arlan Feiles
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
CooCoo-Fest
Paard, Den Haag
19:00
Phronesis
Koorenhuis, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Blackbear
La Madeleine, Brussel
Damian Wilson
Mezz, Breda
20:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Mezz, Breda
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
22:00
Tom Browne
Taverne, Bergen
20:00
O'G3NE
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:00
Joe Buck
Luxor Live, Arnhem
20:30
Robin Yerah / Steffen Morrison
Gigant, Apeldoorn
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Orpheus, Apeldoorn
Dog Eat Dog
Trix, Antwerpen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sofia Rei & J.C. Maillard
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Winston Surfshirt
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hugh Cornwell
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Desorden Público
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Mooon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hilltop Hoods
Melkweg, Amsterdam
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Carmouflage Rose
Melkweg, Amsterdam
17:30
The Selecter
Melkweg, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kolbak
P60, Amstelveen
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Wett
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Diggy Dex
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
On the House: Ska!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 oktober 2019
23:00
Fiesta Macumba
Hedon, Zwolle
19:30
Aquarii
Hedon, Zwolle
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Bökkers
De Flux, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Corky Laing’s Mountain
Spirit of 66, Verviers
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:30
Nik Bärtsch’s Ronin
TivoliVredenburg, Utrecht
Lavalu
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar
De Pul, Uden
21:00
¡Pendejo!
Little Devil, Tilburg
Marc Almond
013, Tilburg
19:45
Hugh Cornwell
013, Tilburg
20:00
Waylon
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Les Robots + The Colour Collection
Rotown, Rotterdam
Jambinai
Grounds, Rotterdam
18:00
Black Denim Presents: Doom + Neuroot + Neuroot Headquarters + Yacøpsæ
Baroeg, Rotterdam
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jan Akkerman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Kid Harlequin / My Propane / Powerized
Groene Engel, Oss
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
Stahlzeit
Muziekgieterij, Maastricht
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Chris Smither
In the Woods, Leusden