Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Nieuwe Kerk
Haarlem
Energiehuis
Dordrecht
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Mukkes
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Spirit of 66
Verviers
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Koorenhuis
Den Haag
21:00
PopEi
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Gigant
Apeldoorn
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Silverdome
Zoetermeer
21:30
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Noorderkerk
Sneek
AFAS Live
Amsterdam
20:45
Bibelot
Dordrecht
17:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
De Buurvrouw
Rotterdam
22:00
Taverne
Bergen
22:00
Vera
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Simplon
Groningen
23:45
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Hedon
Zwolle
20:15
Bon theater
Medemblik
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Estrado
Harderwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
P60
Amstelveen
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
In the Woods
Leusden
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Spirit of 66
Verviers
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
De Molenberg
Delfzijl
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 11 oktober 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lindsey Stirling
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Lucky Fonz III
Nieuwe Kerk, Haarlem
Maaike Ouboter
Energiehuis, Dordrecht
21:30
Mark Foggo
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Martin Kohlstedt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Massive Assault
Mukkes, Leeuwarden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Mooon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Moving Targets
Patronaat, Haarlem
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:00
No Labels Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
O'G3NE
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
On the House: Ska!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Patricia Van Haastrecht
Hedon, Zwolle
20:00
Paul Gilbert
Spirit of 66, Verviers
12:00
Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Phronesis
Koorenhuis, Den Haag
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Robin Yerah / Steffen Morrison
Gigant, Apeldoorn
22:00
Rocktober presents: FuzzBall Jr. + Red Devil
The Jack, Eindhoven
20:30
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
20:30
Say yes dog
EKKO, Utrecht
21:00
Sick Sabbath
De Flux, Zaandam
20:30
Sofia Rei & J.C. Maillard
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Stones Sessions
Silverdome, Zoetermeer
21:30
Super-Sonic Jazz presents Greyheads & Byron The Aquarius
BIRD, Rotterdam
Supersister Projekt 2019
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Tangarine - Uiteen
Noorderkerk, Sneek
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
20:45
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
17:30
The Selecter
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Slackers
De Helling, Utrecht
20:30
The Wanderer
Vorstin, Hilversum
20:15
The Wieners
De Maaspoort, Venlo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Tjerk & Liquid Sunshine
De Buurvrouw, Rotterdam
22:00
Tom Browne
Taverne, Bergen
22:00
Truman's Water
Vera, Groningen
21:00
Twin Peaks
Rotown, Rotterdam
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Wett
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Winston Surfshirt
Paradiso, Amsterdam
20:00
¡Pendejo!
Stroomhuis, Eindhoven
zaterdag 12 oktober 2019
21:00
22AD / Five Minute March / Trey
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
A Mili
Simplon, Groningen
23:45
Afterparty CF: Iron Maiden, tribute by Blood Brothers (UA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
ain’t no party like an oldschool party
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
19:30
Aquarii
Hedon, Zwolle
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
14:15
Ariel González / Gustavo Corrales Romero
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Arlan Feiles
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Axelle Red
C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
Back to Blondie
Estrado, Harderwijk
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Black Cilice
P60, Amstelveen
18:00
Black Denim Presents: Doom + Neuroot + Neuroot Headquarters + Yacøpsæ
Baroeg, Rotterdam
20:30
Bökkers
De Flux, Zaandam
20:00
Brit Floyd
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Butcher Baby (UK) + Sworn Liars (DE) + Ink Bomb (NL)
LOLA050, Groningen
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
20:00
Charlie Cunningham
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Chris Smither
In the Woods, Leusden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Corky Laing’s Mountain
Spirit of 66, Verviers
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Daniel Lohues / Holland Baroque
Wilminktheater, Enschede
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
Dog Eat Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
16:00
Dutch legacy met Ack van Rooyen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Edelweiss Kapelle Gelselaar
Theater Berkelland, Eibergen
Ellen ten Damme
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Fiesta Macumba
Hedon, Zwolle