Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Metropool
Hengelo
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Botanique
Brussel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Bibelot
Dordrecht
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
P60
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Cacaofabriek
Helmond
Cinetol
Amsterdam
23:00
Pllek
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
De Notelaar
Oostmalle
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Het Klooster
Woerden
Muziekgieterij
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Zwaan
Uitgeest
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Breepleinkerk
Rotterdam
20:30
De Pul
Uden
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
P3
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
The Jack
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Grenswerk
Venlo
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 01 november 2019
15:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:45
Bökkers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bunny Hoova en Kulou
Paard, Den Haag
20:00
Caroline Spence
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cécile McLorin Salvant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cedric Burnside
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Chieli Minucci / Lao Tizer Band
Metropool, Hengelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Clean Pete - Afblijven
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Col3trane
Botanique, Brussel
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
20:00
De Reisgenoot
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Dead Man Ray
De Zwerver, Oostende
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Diggy Dex
P60, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
19:30
Doyle Bramhall II
Luxor Live, Arnhem
20:00
Duncan Laurence
Hedon, Zwolle
20:15
Dutch Eagles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Emel Mathlouthi
Melkweg, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Erwin Java / Kat Riggins
Podium 't Beest, Goes
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Kantine Walhalla, Rotterdam
Feuerengel
Cacaofabriek, Helmond
Figgie
Cinetol, Amsterdam
23:00
Franca
Pllek, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Great Queen Rats
Forum Theater, Sittard
20:00
Green Lizard / Rudeboy
De Notelaar , Oostmalle
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - Maestro’s of Music
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
20:00
Jaipur Junction
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jan Akkerman
Iduna, Drachten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jan Rot - O Ja!
Chassé Theater, Breda
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
John Mayall
Muziekgieterij, Maastricht
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Julian Schneemann
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Karsu
Burgerweeshuis, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kizzy
Breepleinkerk, Rotterdam
20:30
La Villa Strangiato
De Pul, Uden
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Leif de Leeuw
P3, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:30
Leprous
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
LIVE: Holocaust (SCO) + Burning + Remain Untaimed
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Logan Mize
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Los Pirañas
Grounds, Rotterdam
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
23:30
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
22:00
Lucifer Star machine (UK) and Crimson River
The Jack, Eindhoven
20:45
Luminize
Neushoorn, Leeuwarden
Maaike Ouboter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Marike Jager
Mezz, Breda
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Mercy John
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Mezzoforte
Boerderij, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mipso
Tolhuistuin, Amsterdam
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
21:00
Mooon
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Mothers Finest Tribute
Grenswerk, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
New Model Army
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:00
O'G3NE
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
On The House Heavy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer