Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Little Devil
Tilburg
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Helling
Utrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
C.C 't Schaliken
Herentals
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Storm
Winterswijk
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Iduna
Drachten
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
013
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
woensdag 06 november 2019
00:00
Eric Vloeimans
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tino Martin
Zaantheater, Zaandam
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
PUP
Melkweg, Amsterdam
19:30
Trixie Whitley
Mezz, Breda
19:30
girl in red
Trix, Antwerpen
Fontaines D.C.
Paradiso, Amsterdam
19:30
Luistervinken - Arvo Pärt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Tanith
Little Devil, Tilburg
19:45
Tinariwen
Doornroosje, Nijmegen
20:00
O'G3NE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ilse DeLange
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Roméo Elvis
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Charlotte / Eleven / Mustii
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Liza Colby Sound
Spirit of 66, Verviers
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sheila E.
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Sam Fender
La Madeleine, Brussel
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Of Monsters and Men
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Flume (AUS)
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bombino
Paard, Den Haag
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
South African Road Trip (ZAF) - Good Hope
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ceremony
Paradiso, Amsterdam
20:00
Angel Bat Dawid at BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Agnietenhof, Tiel
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Iris Penning
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
The Bootleg Eighties Featuring Wild Boys
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Concert Helix Trio & Friends Chamber Music Weesp
Van Houtenkerk, Weesp
20:15
Sway Wild
Live Stage Marnix, Bennekom
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Maaike Ouboter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Hanggai
Vera, Groningen
20:30
Judy Blank (EP release)
EKKO, Utrecht
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lavalu - Midair
Figi Theater, Zeist
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Doka Live | Folvo + The Great Communicators
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Jonathan Wilson
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:45
Jules Deelder & Boris van der Lek
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Heraut / Kings Like Us
Hall Of Fame, Tilburg
donderdag 07 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Russian Village Boys
De Helling, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Storm, Winterswijk
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Månegarm + Einherjer + Dawn Of Disease
Baroeg, Rotterdam
Deez Nuts / Lionheart
Patronaat, Haarlem
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Hanggai
Luxor Live, Arnhem
19:30
The Parlotones
Q-Factory, Amsterdam
19:30
This is LOVSKI
Melkweg, Amsterdam
19:30
Cancer Bats / Comeback Kid / Sick Of It All
Trix, Antwerpen
19:30
Venhill
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Siberian Meat Grinder
Iduna, Drachten
Indian Askin
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
013, Tilburg
20:00
3J'S
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dennis van Aarssen
Markant Uden, Uden
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Refused / Thrice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
André Manuel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Axelle Red
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:00
Juan Wauters - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Flume (AUS)
Lotto Arena, Antwerpen
Bobby McFerrin
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Cigarettes After Sex
Koninklijk Circus, Brussel