Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C 't Schaliken
Herentals
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
19:30
Iduna
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
JJ Music House
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
De Bosuil
Weert
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
dB's
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
donderdag 07 november 2019
19:30
Venhill
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Tallis Scholars
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
wooten brothers
Duycker, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
De Dijk
Patronaat, Haarlem
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Deez Nuts / Lionheart
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: The Lisa Colby Sound [USA] + Joy Killed the Duke
LOLA050, Groningen
21:00
Mark Lada's Golden Arches
Vera, Groningen
20:30
Sekaìology / The Desmonds
Simplon, Groningen
20:00
The Aggrolites
Simplon, Groningen
20:00
South African Roadtrip
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
19:30
Siberian Meat Grinder
Iduna, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Maaike Ouboter
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Ilse DeLange
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Dead Heat / Voidcrawler / Serve
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater De Veste, Delft
20:00
Cigarettes After Sex
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Refused / Thrice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Juan Wauters - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Kita Menari / Tim Dawn
Mezz, Breda
Batmobile
Mezz, Breda
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
Indian Askin
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Point Quiet
Luxor Live, Arnhem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
Hanggai
Luxor Live, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
20:00
Flume (AUS)
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Cancer Bats / Comeback Kid / Sick Of It All
Trix, Antwerpen
Waltzburg
Paradiso, Amsterdam
Bombino
Melkweg, Amsterdam
Nico Casal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Duo Mete Erker/Jeroen van Vliet | Duo Philipp Rüttgers/Oene van Geel
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Villagers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jamila Woods
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Gato Preto
Pllek, Amsterdam
Bobby McFerrin
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
This is LOVSKI
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Parlotones
Q-Factory, Amsterdam
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lavalu - Midair
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Sheila E.
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
MOODZ - November Music
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 08 november 2019
22:00
Kulture Klub XL: Time Bandits (live)
Hedon, Zwolle
20:00
De Microclub
Hedon, Zwolle
20:30
FUNK & SOUL SUPERJAM
JJ Music House, Zoetermeer
Jadis
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Maaike Ouboter
Zaantheater, Zaandam
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
De Flux, Zaandam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Schalm, Westwoud
20:00
Maerzfeld
De Bosuil, Weert
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Guitars For A Night
Spirit of 66, Verviers
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Venray, Venray
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Abba Gold
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Nederpop All Stars
van Beresteyn, Veendam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
The Aggrolites
dB's, Utrecht
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vulcano (bra) + Profanatica (usa) + Demonomancy (ita)
Little Devil, Tilburg
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
013, Tilburg
Golden Earring
013, Tilburg
20:00
O'G3NE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Eric Vloeimans
Agnietenhof, Tiel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Stoep, Spijkenisse