Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
O'Casey's Irish Pub
Den Haag
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater `t Spieker
Eibergen
Junushoff Theater
Wageningen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Peppel
Zeist
Diligentia
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
17:00
EM2
Groningen
20:00
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Veste
Delft
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
De X
Leiden
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
19:30
Patronaat
Haarlem
00:00
Cultura
Ede
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Donner
Rotterdam
22:30
Vera
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Vorstin
Hilversum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Sneek
Sneek
19:00
Forum Theater
Sittard
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
CC Asse
Asse
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Flint
Amersfoort
19:00
Lotto Arena
Antwerpen
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
De Pul
Uden
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:00
De Schakel
Gilze
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
14:30
Koepeltheater
Leeuwarden
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
Effenaar
Eindhoven
17:30
Trix
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
14:30
013
Tilburg
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Q-Factory
Amsterdam
16:00
De Maaspoort
Venlo
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ampere
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Trix
Antwerpen
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Luxor Live
Arnhem
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zaterdag 09 november 2019
20:00
Morres
O'Casey's Irish Pub, Den Haag
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
Naturally 7 - On Tour 2019
Junushoff Theater, Wageningen
Navarone
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
New Purple Celebration
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Newskoolfest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agora Theater Druten, Druten
20:00
O'G3NE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
One After 909
De Peppel, Zeist
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Periphery
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
23:00
Pina
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pink Project
Paard, Den Haag
Portland
Melkweg, Amsterdam
17:00
Rapalje
EM2, Groningen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Roxeanne Hazes
Paard, Den Haag
19:30
Russian Village Boys
Gebr. De Nobel, Leiden
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
19:30
Sinkane
Trix, Antwerpen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ska Nightclub
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
De Molenberg, Delfzijl
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Stef Kamil Carlens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Stef Kamil Carlens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Studio Shap Shap
De X, Leiden
20:30
Susana
P60, Amstelveen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
Sway Wild
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Sweet Mary Jane
Grand Cafe Carambole, Winschoten
19:30
Tabitha
Patronaat, Haarlem
00:00
Tangarine - Uiteen
Cultura, Ede
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:30
TaxiWars
Paradiso, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Donner, Rotterdam
22:30
The Cosmosians
Vera, Groningen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Zaantheater, Zaandam
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Het Podium, Hoogeveen
21:00
The Real Thing
Vorstin, Hilversum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Vorstin, Hilversum
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
19:00
Tribute Night: Fleetwood Mac
Forum Theater, Sittard
19:30
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Wallis Bird
Paradiso, Amsterdam
Wëreldbänd - Släpstick
CC Asse, Asse
21:00
What The FRNK
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven
zondag 10 november 2019
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
19:00
Andre Hazes Jr.
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Flint, Amersfoort
19:00
Angèle
Lotto Arena, Antwerpen
15:45
Birgit Schuurman
Podium Victorie, Alkmaar
Black Star Riders
De Pul, Uden
Blood Red Shoes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Brihang
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:00
Cesar Zuiderwijk
De Schakel, Gilze
20:00
Christian Scott
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Clowns
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
David Ellis
PopEi, Eindhoven
De Dijk
Paard, Den Haag
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Koepeltheater, Leeuwarden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Duncan Laurence
Effenaar, Eindhoven
17:30
Eluveitie / Infected Rain / Lacuna Coil
Trix, Antwerpen
20:00
Emeli Sandé
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema
Theaterkerk Hemels, Twisk
14:30
Fanclubdag Hippe Gasten
013, Tilburg
20:00
Flume (AUS)
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Friendly Fires
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Giacometti & Schonewille - Meester en leerling
De Maaspoort, Venlo
Giant Sand
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Grieves & Too Many T's
Ampere, Antwerpen
20:30
Hanggai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Henk Poort en de Helden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Hiromi
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ibrahim Maalouf
Paradiso, Amsterdam
19:00
Immolation
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Injury Reserve
Trix, Antwerpen
12:00
Iris & Friends - Jazzclub Zuid Limburg
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
Iris Hond
Luxor Live, Arnhem
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Julian Velard
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Kat Riggins & Blues Revival
ECI Cultuurfabriek, Roermond