Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Zik Zak
Ittre
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
EKKO
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
013
Tilburg
14:30
Cacaofabriek
Helmond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
Nieuwe Nor
Heerlen
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Bimhuis
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
De Amer
Amen
17:00
Café Buckshot
Groningen
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Hoeve Overslot
Egmond aan Den Hoef
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
De Roma
Antwerpen
21:00
Rotown
Rotterdam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Trefpunt
Gent
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
dB's
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
17:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
zondag 10 november 2019
Lamb
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Laurence Jones Band
Zik Zak, Ittre
15:00
Lavalu - Midair
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Lolo Zouaï
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Marea
La Madeleine, Brussel
Marina
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mathilde Santing
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Matthew and the Atlas
Effenaar, Eindhoven
19:30
Ocean Wisdom
Melkweg, Amsterdam
19:00
Orla Gartland
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Koelewijn & The Rockets
Chassé Theater, Breda
15:00
Pierre Courbois
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Powerwolf
013, Tilburg
14:30
Pure Song - Franse Chansons & Nederlandse Liedjes
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Reminder
CHV Noordkade, Veghel
10:15
Rene van Kooten
Lourdeskerk, Scheveningen
Russian Village Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
16:00
Ruysdael Kwartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
RVG
Paradiso, Amsterdam
14:30
Son Swagga
Bimhuis, Amsterdam
16:15
Sured
Gigant, Apeldoorn
14:00
Sway Wild
De Amer, Amen
17:00
Sweet Mary Jane
Café Buckshot, Groningen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
BREStheater, Brielle
00:00
Tangarine - Uiteen
van Beresteyn, Veendam
20:30
The Aggrolites
Mezz, Breda
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Hoeve Overslot, Egmond aan Den Hoef
20:15
The Bluebirds
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater Sneek, Sneek
20:00
The Jack Presents: Vulcano
The Jack, Eindhoven
20:00
The Specials
De Roma, Antwerpen
21:00
Tones and I
Rotown, Rotterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 11 november 2019
Alec Benjamin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alice Phoebe Lou
La Madeleine, Brussel
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Bruce Hornsby
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cate le Bon
Vera, Groningen
20:00
Christopher Cross
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Counterfeit
Trix, Antwerpen
20:45
Edgelarks
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
Fever 333
Melkweg, Amsterdam
Föllakzoid / Go March
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Giant Sand
Het Zonnehuis, Amsterdam
Hans Zimmer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Honeymoan
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ibrahim Maalouf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Iris Penning
Trefpunt, Gent
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Jvck James
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Leif Vollebekk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Mallrat
Cinetol, Amsterdam
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
Marina
013, Tilburg
20:00
Paris Shadows
Melkweg, Amsterdam
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Welshly Arms
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Worry Dolls
TivoliVredenburg, Utrecht
Zedd
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 12 november 2019
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alec Benjamin
La Madeleine, Brussel
19:30
Alice Phoebe Lou
Effenaar, Eindhoven
Alphabeat
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
B Boys
dB's, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Charlotte Dos Santos
Paradiso, Amsterdam
20:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Greta van Fleet
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Grieves & Too Many T's
Melkweg, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Hiatus Kaiyote
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lamb
Paard, Den Haag
20:00
Leif Vollebekk
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Marina
Trix, Antwerpen
Matthew and the Atlas
Merleyn, Nijmegen
20:00
Miles Nielsen and The Rusted Hearts
De Zwerver, Oostende
17:00
Ntjam Rosie - Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Paris
Trix, Antwerpen