Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
De Spil
Roeselare
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Little Devil
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
De Krocht
Zandvoort
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:30
EM2
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Ogtent
Duiven
Parktheater
Eindhoven
Alter Schlachthof
Eupen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 14 november 2019
20:00
Dennis van Aarssen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Morrissey Indeed
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Axelle Red
De Spil, Roeselare
Jo Goes Hunting
Rotown, Rotterdam
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
BIRD, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Khemmis (USA/NuclearBlast) + Iron Walrus
Little Devil, Tilburg
Stake
Hall Of Fame, Tilburg
Heilung
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Zuco 103
TivoliVredenburg, Utrecht
Luka Bloom
TivoliVredenburg, Utrecht
Electric Six
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Indian Askin
Grenswerk, Venlo
20:00
Sidney Schmeltz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ilse DeLange
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
The Fureys
De Krocht, Zandvoort
20:15
Marcel de Groot - DOOR
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Roachford
Luxor Live, Arnhem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultura, Ede
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Stef Bos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
New Purple Celebration
Patronaat, Haarlem
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nick Waterhouse
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
TaxiWars
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Laurence Jones Band
De Pul, Uden
The Specials
TivoliVredenburg, Utrecht
The Mountain Goats
De Helling, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Steeleye Span
Hedon, Zwolle
20:30
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fleetwood Mac tribute Mirage
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:30
Colin Blunstone
P60, Amstelveen
20:30
Gosto / Kris Berry / Will Knox
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Black Pumas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Binkbeats
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Injury Reserve
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Auke Hulst / Corrie Van Binsbergen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:30
Geppetto & The Whales
Luxor Live, Arnhem
20:30
Navarone
Mezz, Breda
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Di-rect
Paard, Den Haag
20:30
The Waterboys
Paard, Den Haag
20:30
B Boys
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Basseculade / Oshunmare
Simplon, Groningen
The Chats
Vera, Groningen
20:30
Bökkers
EM2, Groningen
20:30
Avery Sunshine
Patronaat, Haarlem
20:30
Hehobros
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Teus Nobel
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Ruben Hein - Boventoon
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Omni
EKKO, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
The Osmonds
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Edson Da Graça - Wakker
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Kim Wilde
Vorstin, Hilversum
21:00
Hofman Live: Barely Autumn + Gaume
Hofman, Utrecht
22:00
Bokoeyonce
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 15 november 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Charly Luske - The story of George Michael
DNK, Assen
Sara Kroos - Verte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Belle Perez - Fiesta Perez!
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Toegift, Den Hoorn
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henk Poort en de Helden
De Ogtent, Duiven
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Parktheater, Eindhoven
DeWolff
Alter Schlachthof, Eupen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Aan de Slinger, Houten
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Mart Hillen In Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Schouwburg Lochem, Lochem