Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Manifesto
Hoorn
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
19:00
Paradiso
Amsterdam
01:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
PopEi
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:45
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
t Smiske
Asse
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
The Lux
Zeewolde
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
20:15
van Beresteyn
Veendam
22:30
Vera
Groningen
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
zaterdag 16 november 2019
21:00
Ruben Annink
Luxor Live, Arnhem
Everlast
Luxor Live, Arnhem
Charly Luske - The story of George Michael
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Colin Blunstone
Manifesto, Hoorn
20:30
New Purple Celebration
Markant Uden, Uden
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Meervaart, Amsterdam
19:30
Parni Valjak
Melkweg, Amsterdam
19:30
Murkage Dave
Melkweg, Amsterdam
19:00
LovelyTheBand
Melkweg, Amsterdam
C.W. Stoneking
Metropool, Hengelo
Life Of Agony
Metropool, Hengelo
20:00
Lucky Chops
Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Dirty Denims
Mezz, Breda
20:15
Nederpop All Stars
Munttheater, Weert
22:00
LIVE: Batenburg Hellbillie + vette surprise act!
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Henk Kraaijeveld Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Karsu
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Han Bennink & ICP Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:45
Trijntje Oosterhuis
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tourette's
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Residentie Orkest / Sven Figee
Paard, Den Haag
Mr Eazi
Paleis 12, Brussel
19:00
Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
01:00
Steve Lacy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Julian Lage
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parktheater, Eindhoven
19:30
Mick Harvey & JP Shilo ft. Steve Shelley and Glenn Lewis
Patronaat, Haarlem
20:30
Concert: Orquesta del Tiempo Perdido
PlusEtage, Baarle-Nassau
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
The Fureys
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ball Noir
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Hillstone
PopEi, Eindhoven
Aborted / Entombed AD
Poppodium Volt, Sittard
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
20:00
Electric Six
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Balthazar (Be) / Dermot Kennedy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
O'G3NE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Schouwburg Venray, Venray
20:45
Tabitha
Simplon, Groningen
20:00
Wall of Roses
Simplon, Groningen
00:00
Mathilde Santing
Spant!, Bussum
20:30
Pavlov's Dog
Spirit of 66, Verviers
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Stevenskerk, Nijmegen
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Iris Penning / Siebe Palmen
t Smiske, Asse
20:15
South African Roadtrip
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Laurence Jones Band
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Amazing Stroopwafels
Theater Berkelland, Eibergen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
NITS - Nits 2019-2020
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Peter Dons / Wayback
Theater Het Plein, Ridderkerk
20:30
Lavalu - Midair
Theater Ludens, Voorburg
15:00
Wia Buze
Theater Mozaïek, Zuidlaren
De Kift - BAL
Theater Sneek, Sneek
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stef Kamil Carlens
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Echo Beatty
Trix, Antwerpen
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1
Trix, Antwerpen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
van Beresteyn, Veendam
22:30
Teddy's Hit
Vera, Groningen
20:00
El Fatso / inside electron / Left Alive / Power Switch / Skir
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek