Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Parochiehuis
Delden
21:00
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Perron-3
Rosmalen
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:30
ACU
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wickenburgh
't Goy
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
DNK
Assen
woensdag 20 november 2019
Kita Menari
Melkweg, Amsterdam
Halestorm
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Noyz Narcos
Melkweg, Amsterdam
19:00
Giggs
Melkweg, Amsterdam
19:00
Fieh
Q-Factory, Amsterdam
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
DeLaMar, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Baroness
Trix, Antwerpen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
20:00
Fulco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Christophe Maé
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sigrid
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
21:00
Aafke Romeijn
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rotting Out
Bibelot, Dordrecht
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool Enschede, Enschede
20:00
O'G3NE
Wilminktheater, Enschede
21:30
Tallawit Timbouctou
Vera, Groningen
20:00
Kim Wilde
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Future of Jazz by BNP Paribas - Metropole Orkest invites Cory Wong (Vu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Mart Hillen In Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Henk Poort en de Helden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Laïs
G.C. De Kluize, Oosterzele
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Mathilde Santing
Perron-3, Rosmalen
21:00
Wives
V11, Rotterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cesar Zuiderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Clean Pete - Afblijven
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Agnietenhof, Tiel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:30
Drahla
ACU, Utrecht
20:30
The Bad Plus
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
MONTBLANC & FREA
Stathe, Utrecht
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
The Libertines
TivoliVredenburg, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Colin Blunstone
De Bosuil, Weert
20:15
Stef Bos - RUIMTE
De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Cab Calloway (Jump 'n Jive Plays) A Tribute to Cab Calloway
Hedon, Zwolle
donderdag 21 november 2019
20:30
Memphis Maniacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wickenburgh, 't Goy
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Den heuvel, Alphen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Skerryvore
P60, Amstelveen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Anne-Fay
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cho
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lightning Dust
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Luka
Cinetol, Amsterdam
20:30
Manudigital
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ben Williams & Sound Effect
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ezra Furman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Drahla
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bros. Landreth
Melkweg, Amsterdam
Lagwagon
Melkweg, Amsterdam
Fink / Sophie Hunger
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Melkweg, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Volbeat
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Bummy Boys
Kavka, Antwerpen
20:00
Marc Rebillet
Trix, Antwerpen
19:30
Henge + Borokov Borokov
Trix, Antwerpen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Kim Wilde
Musis, Arnhem
20:00
South African Roadtrip
DNK, Assen