Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Vera
Groningen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Bibelot
Dordrecht
Cultura
Ede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Stathe
Utrecht
00:00
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Hedon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Paard
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wickenburgh
't Goy
Parktheater
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Mezz
Breda
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
DNK
Assen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Figi Theater
Zeist
woensdag 20 november 2019
21:30
Tallawit Timbouctou
Vera, Groningen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Stef Bos - RUIMTE
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
South African Road Trip - Good Hope - Swingende Zuid-Afrikaanse muziek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sigrid
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rotting Out
Bibelot, Dordrecht
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
20:00
O'G3NE
Wilminktheater, Enschede
19:30
Noyz Narcos
Melkweg, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
20:00
MONTBLANC & FREA
Stathe, Utrecht
00:00
Mathilde Santing
Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Mart Hillen In Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Laïs
G.C. De Kluize, Oosterzele
Kita Menari
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kim Wilde
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Joy Crookes
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jo Goes Hunting
Cinetol, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Henk Poort en de Helden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Halestorm
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Giggs
Melkweg, Amsterdam
20:30
Future of Jazz by BNP Paribas - Metropole Orkest invites Cory Wong (Vu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fulco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Fieh
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
20:30
Drahla
ACU, Utrecht
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Junushoff Theater, Wageningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Colin Blunstone
De Bosuil, Weert
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Christophe Maé
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cesar Zuiderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Cab Calloway (Jump 'n Jive Plays) A Tribute to Cab Calloway
Hedon, Zwolle
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Baroness
Trix, Antwerpen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Agnietenhof, Tiel
21:00
Aafke Romeijn
Paard, Den Haag
donderdag 21 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Volbeat
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Vandenberg's Moonkings
Vorstin, Hilversum
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wickenburgh, 't Goy
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Hedon, Zwolle
The Libertines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Dire Straits Experience
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Bros. Landreth
Melkweg, Amsterdam
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Markant Uden, Uden
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
Stef Kamil Carlens
Mezz, Breda
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
South African Roadtrip
DNK, Assen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Skerryvore
P60, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Grenswerk, Venlo
20:30
Seraph
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Melkweg, Amsterdam
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Ruben Annink
Mezz, Breda
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist