Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Dok6
Panningen
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bootstraat
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
DNK
Assen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Den heuvel
Alphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Wickenburgh
't Goy
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Statenzaal
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
donderdag 21 november 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
BloYaTop / FM
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:00
Laïs
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
Jo Goes Hunting
Merleyn, Nijmegen
Antimatter
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dennis van Aarssen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
De Staat
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Matt Winson
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Mix Master Mike
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Charkov City Opera
Koepeltheater, Leeuwarden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Vandenberg's Moonkings
Vorstin, Hilversum
20:45
Kim Larsen
Cacaofabriek, Helmond
20:45
Of the Wand and the Moon
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alien Ant Farm / P.O.D.
Bootstraat, Hasselt
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Drose
Vera, Groningen
20:30
KIKYU / Tessel
Simplon, Groningen
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
19:30
Delain
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
De Kleine Willem, Enschede
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
20:15
Dutch Eagles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
DiTCH / Urban Graveyard
Paard, Den Haag
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater Dakota, Den Haag
Ina Forsman
Paard, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
20:00
Matt Simons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Alpha Wann
La Madeleine, Brussel
20:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Ruben Annink
Mezz, Breda
Stef Kamil Carlens
Mezz, Breda
20:00
Ilse DeLange
Chassé Theater, Breda
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
South African Roadtrip
DNK, Assen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Kim Wilde
Musis, Arnhem
20:00
Bummy Boys
Kavka, Antwerpen
20:00
Marc Rebillet
Trix, Antwerpen
Volbeat
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Henge + Borokov Borokov
Trix, Antwerpen
22:00
Anne-Fay
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cho
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lightning Dust
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Luka
Cinetol, Amsterdam
20:30
Manudigital
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ben Williams & Sound Effect
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ezra Furman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Drahla
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bros. Landreth
Melkweg, Amsterdam
Lagwagon
Melkweg, Amsterdam
Fink / Sophie Hunger
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Melkweg, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Skerryvore
P60, Amstelveen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Den heuvel, Alphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wickenburgh, 't Goy
20:30
Memphis Maniacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 november 2019
22:30
Sons Of The East - nachtshow
Hedon, Zwolle
Sons Of The East
Hedon, Zwolle
20:15
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
Jacco Wynia
Hedon, Zwolle
20:00
Jacco Wynia
Statenzaal, Zwolle
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen