Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Bootstraat
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Hall Of Fame
Tilburg
Markant Uden
Uden
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Veste
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wickenburgh
't Goy
00:00
Den heuvel
Alphen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Lisa
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
DNK
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Back&Fourth
Utrecht
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
woensdag 20 november 2019
20:30
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Drahla
ACU, Utrecht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Wives
V11, Rotterdam
21:00
Aafke Romeijn
Paard, Den Haag
21:30
Tallawit Timbouctou
Vera, Groningen
22:00
Vanishing Twin
Paradiso, Amsterdam
donderdag 21 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
Alien Ant Farm / P.O.D.
Bootstraat, Hasselt
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Gotu Jim
Hall Of Fame, Tilburg
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Markant Uden, Uden
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wickenburgh, 't Goy
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Den heuvel, Alphen
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Delain
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Melkweg, Amsterdam
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Mix Master Mike
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Matt Winson
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Kizzy
Lisa, Rotterdam
19:30
Henge + Borokov Borokov
Trix, Antwerpen
20:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Kim Wilde
Musis, Arnhem
20:00
Ilse DeLange
Chassé Theater, Breda
Nielson
013, Tilburg
Fink / Sophie Hunger
AFAS Live, Amsterdam
20:00
De Staat
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Alpha Wann
La Madeleine, Brussel
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Matt Simons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Hedon, Zwolle
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Grenswerk, Venlo
Ina Forsman
Paard, Den Haag
The Libertines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Manu Lanvin & The Devil Blues
Spirit of 66, Verviers
20:00
Marc Rebillet
Trix, Antwerpen
Lagwagon
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Bros. Landreth
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bummy Boys
Kavka, Antwerpen
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
20:00
Laïs
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Vandenberg's Moonkings
Vorstin, Hilversum
20:00
Guy Davis
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Drahla
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hofman Live: Lip Service + The Great Communicators
Hofman, Utrecht
20:00
South African Roadtrip
DNK, Assen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fieh
BIRD, Rotterdam
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Charkov City Opera
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
BLUE THIRSTY: Bad Looking Trouble
Back&Fourth, Utrecht
Volbeat
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
The Dire Straits Experience
De Maaspoort, Venlo
20:15
Dennis van Aarssen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
BloYaTop / FM
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Dutch Eagles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Agora Theater Lelystad, Lelystad