Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Houten Kaap
Ouddorp
20:15
Theater Idea
Soest
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Veluvine
Nunspeet
22:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Westend
West-Terschelling
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
00:00
C.C. De Kei
Reusel
16:00
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
13:30
CHV Noordkade
Veghel
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Eetalage
Lelystad
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
11:00
DeMess
Naarden
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Dynamo
Eindhoven
15:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:00
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Hoog Catharijne
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Jan van Besouw
Goirle
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Kulturhus
Ruurlo
14:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Podium 't Beest
Goes
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
zaterdag 23 november 2019
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ilse DeLange
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Beatles By Girls
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
South African Roadtrip
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Idea, Soest
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
20:00
The Fureys
Theater Landgraaf, Landgraaf
00:00
Mathilde Santing
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Dutch Eagles
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theaterhotel Almelo, Almelo
Grandmaster Flash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Trijntje Oosterhuis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Karsu
TivoliVredenburg, Utrecht
Parow Fest 2 - Jack Parow presents: Parowfest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Ceremony
Trix, Antwerpen
19:30
The Sheila Divine
Trix, Antwerpen
20:15
Nederpop All Stars
Veluvine, Nunspeet
22:30
Seewolf
Vera, Groningen
Indian Askin
Vera, Groningen
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Philip Kroonenberg
Westend, West-Terschelling
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Underworld
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 24 november 2019
20:30
Anna Ternheim
013, Tilburg
Dido
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Michael Kiwanuka
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Baroeg Tribute Night: The Perfect Tool + The Last Supper
Baroeg, Rotterdam
15:00
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:00
Tatiana Koleva
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Electric Guest
Bitterzoet, Amsterdam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
C.C. De Kei, Reusel
16:00
Marzio Scholten
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Brisk
Cafe The Jolly Cat, Winsum
13:30
Alive & Kicking Festival
CHV Noordkade, Veghel
14:15
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Concertgebouw, Amsterdam
14:15
Trio la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
The Magic Of Santana
De Bosuil, Weert
20:00
Philip Kroonenberg
De Eetalage, Lelystad
20:00
The Fureys
De Skâns, Gorredijk
20:00
Capella de la Torre met Katharina Bäuml
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DeLaMar, Amsterdam
11:00
James Oesi
DeMess, Naarden
20:30
Vipers - Queen Tribute
Duycker, Hoofddorp
20:30
Battle Beast
Dynamo, Eindhoven
15:00
Guy Davis
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
Aafke Romeijn / Bazart / Brihang / Eva van Manen / Freez / Iris Pennin
Hedon, Zwolle
VanWyck - An Average Woman
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Metal female voices tour met Leaves Eyes, Forever Still, Lost in Grey,
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
Kazu
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Libero Strijkorkest
Hoog Catharijne, Utrecht
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
15:00
Dave Warmerdam
JJ Music House, Zoetermeer
20:00
The Dire Straits Experience
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Ian van den Berk / Martijn Willers
Kulturhus, Ruurlo
14:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Kim Wilde
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Eilen Jewell
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen en de Old School Band
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Doro
Luxor Live, Arnhem
Huun-Huur-Tu
Luxor Live, Arnhem
19:30
Shahmen
Melkweg, Amsterdam
20:30
Incognito
Metropool, Hengelo
19:00
LIVE: Stage Experience November 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
White Lies
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Matt Simons
Paard, Den Haag
22:00
Pizzagirl
Paradiso, Amsterdam
20:00
Emmanuel Jal / Nyaruach
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thor & Friends
Paradox, Tilburg
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Spanish Love Songs
Patronaat, Haarlem
19:30
Tribulation
Podium 't Beest, Goes
15:00
Memphis: 50 Jaar!
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Andrei Senkevich
PopEi, Eindhoven
14:00
PEEPSHOW
PopEi, Eindhoven