Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Groene Engel
Oss
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
15:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Duycker
Hoofddorp
11:00
DeMess
Naarden
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Eetalage
Lelystad
15:00
De Bosuil
Weert
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
13:30
CHV Noordkade
Veghel
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
16:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
OCCII
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Handelsbeurs
Gent
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
zondag 24 november 2019
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
15:00
Guy Davis
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
20:30
Battle Beast
Dynamo, Eindhoven
20:30
Vipers - Queen Tribute
Duycker, Hoofddorp
11:00
James Oesi
DeMess, Naarden
19:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Capella de la Torre met Katharina Bäuml
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
The Fureys
De Skâns, Gorredijk
20:00
Philip Kroonenberg
De Eetalage, Lelystad
15:00
The Magic Of Santana
De Bosuil, Weert
14:15
Trio la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:15
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Concertgebouw, Amsterdam
13:30
Alive & Kicking Festival
CHV Noordkade, Veghel
14:30
Brisk
Cafe The Jolly Cat, Winsum
16:00
Marzio Scholten
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Electric Guest
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Tatiana Koleva
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:00
Baroeg Tribute Night: The Perfect Tool + The Last Supper
Baroeg, Rotterdam
20:00
Michael Kiwanuka
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dido
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Anna Ternheim
013, Tilburg
maandag 25 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
SIX60
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Snarky Puppy
Rockhal, Esch zur Alzette
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
21:00
Hannah Williams & The Affirmations
Paradiso, Amsterdam
Charli XCX
Paradiso, Amsterdam
20:00
Incognito
Paard, Den Haag
Live Skull
OCCII, Amsterdam
20:45
Eilen Jewell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Sabrina Claudio
Melkweg, Amsterdam
Attila / Veil of Maya
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nek
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Herbie Hancock
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 26 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Amon Amarth
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Tōth
Trix, Antwerpen
20:00
Sabrina Claudio
Trix, Antwerpen
19:30
Elder Island
Trix, Antwerpen
20:00
TR/ST
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Dirty Dozen Brass Band
TivoliVredenburg, Utrecht
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Pussy Riot
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
South African Roadtrip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Tino Martin
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Calefax Reed Quintet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henk Poort en de Helden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Jinjer
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Ruben Pol
Paradiso, Amsterdam
Sofi Tukker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Aafke Romeijn
Paradiso, Amsterdam
De Staat
Paard, Den Haag
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Lankum
Merleyn, Nijmegen
20:00
James Smith
Melkweg, Amsterdam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Melkweg, Amsterdam
Cult of Luna
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Calcutta
La Madeleine, Brussel
20:00
White Lies
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
19:00
Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guy Davis
Der Aa-theater, Groningen
20:30
Charly Luske - The story of George Michael
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tribute to NWA
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
James Gillespie
Cinetol, Amsterdam
Lavalu - Midair
Chassé Theater, Breda
20:00
Charli XCX
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Michael Kiwanuka
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 27 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
Blood Youth + Bury Tomorrow + Employed to Serve
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam