Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Hedon
Zwolle
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
16:15
Verkadefabriek
Zaandam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Podium 't Beest
Goes
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Eetalage
Lelystad
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
Hoog Catharijne
Utrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Duycker
Hoofddorp
Het Zonnehuis
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
OCCII
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater De Veste
Delft
zondag 24 november 2019
16:00
Jasper van 't Hof
TivoliVredenburg, Utrecht
Aafke Romeijn / Bazart / Brihang / Eva van Manen / Freez / Iris Pennin
Hedon, Zwolle
16:00
Marzio Scholten
Cacaofabriek, Helmond
16:00
openingsconcert Serie Chopin Plus
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
16:15
Danny Loef EP-release
Verkadefabriek, Zaandam
19:00
LIVE: Stage Experience November 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Spanish Love Songs
Patronaat, Haarlem
19:30
Shahmen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tribulation
Podium 't Beest, Goes
19:30
Bad Breeding
Willemeen, Arnhem
19:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DeLaMar, Amsterdam
Huun-Huur-Tu
Luxor Live, Arnhem
20:00
Doro
Luxor Live, Arnhem
Dido
AFAS Live, Amsterdam
De Staat
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Dire Straits Experience
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Matt Simons
Paard, Den Haag
20:00
Eilen Jewell
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Ina Forsman
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Philip Kroonenberg
De Eetalage, Lelystad
White Lies
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Michael Kiwanuka
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Emmanuel Jal / Nyaruach
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jazz Roots met Shirma Rouse en Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
20:00
Capella de la Torre met Katharina Bäuml
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:00
Karin Bloemen en de Old School Band
Ledeltheater, Oostburg
20:00
The Fureys
De Skâns, Gorredijk
20:00
Libero Strijkorkest
Hoog Catharijne, Utrecht
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Kim Wilde
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Florian Weber
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Anna Ternheim
013, Tilburg
20:30
Incognito
Metropool, Hengelo
20:30
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Electric Guest
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Battle Beast
Dynamo, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Thor & Friends
Paradox, Tilburg
20:30
Vipers - Queen Tribute
Duycker, Hoofddorp
Kazu
Het Zonnehuis, Amsterdam
22:00
Pizzagirl
Paradiso, Amsterdam
maandag 25 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
19:00
Attila / Veil of Maya
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sabrina Claudio
Melkweg, Amsterdam
Charli XCX
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nek
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Herbie Hancock
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Incognito
Paard, Den Haag
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Live Skull
OCCII, Amsterdam
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:30
Snarky Puppy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
SIX60
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:45
Eilen Jewell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Hannah Williams & The Affirmations
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 26 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henk Poort en de Helden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tino Martin
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Cult of Luna
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Jinjer
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Elder Island
Trix, Antwerpen
19:45
Pussy Riot
TivoliVredenburg, Utrecht
De Staat
Paard, Den Haag
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
TR/ST
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Aafke Romeijn
Paradiso, Amsterdam
20:00
White Lies
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Charli XCX
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Amon Amarth
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Sabrina Claudio
Trix, Antwerpen
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Michael Kiwanuka
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Calcutta
La Madeleine, Brussel
20:00
Tōth
Trix, Antwerpen
20:00
James Smith
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dirty Dozen Brass Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Calefax Reed Quintet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft