Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Skâns
Gorredijk
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Sneek
Sneek
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Handelsbeurs
Gent
Mezz
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kom
Nieuwegein
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
20:00
Der Aa-theater
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
013
Tilburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
donderdag 28 november 2019
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Hofman Live: Jessy Yasmeen + Lewin
Hofman, Utrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:30
K-boy en de Goedzo Jongens / Mo Bedick
Simplon, Groningen
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
HAL60, Roelofarendsveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Kelvin Jones
Melkweg, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers
De Maaspoort, Venlo
20:00
Knight Area
Paard, Den Haag
20:00
Laïs
C.C. De Plomblom, Ninove
20:30
Lavalu - Midair
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - De Ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lisa Lois Sings Adèle
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Love Couple
Paard, Den Haag
19:30
Maceo Parker
Effenaar, Eindhoven
20:30
Marcel de Groot - DOOR
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Matt Simons
Patronaat, Haarlem
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Mick Spek
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mona Haydar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mooon
Vera, Groningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
One Louder: Chris Cresswell (The Flatliners)
EKKO, Utrecht
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
De Muze, Noordwijk
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pussy Riot
Handelsbeurs, Gent
Raketkanon
Mezz, Breda
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rob de Nijs
Theater de Kom, Nieuwegein
Ruben Annink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Cultura, Ede
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
20:00
Snelle
Het Depot, Leuven
20:00
SONS
Cactus Muziekcentrum, Brugge
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
South African Road Trip - Good Hope
De Maaspoort, Venlo
Stake
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Werftheater, Utrecht
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Symfo Classics
Agnietenhof, Tiel
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
20:45
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Kilkennys - Blowin' in the wind
Koepeltheater, Leeuwarden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Mezz, Breda
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Toxik
Hedon, Zwolle
20:00
Ty Dolla $ign / YG
013, Tilburg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Vojak - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 november 2019
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Alkaloid
Paard, Den Haag
Altın Gün
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Amistat
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
BREStheater, Brielle
20:00
Axelle Red
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Bach Orkestsuites - Ad Mosam Barock
De Maaspoort, Venlo
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ben van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
Beperkt Houdbaar - De Première
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Beth Hart
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Spot, Middelburg