Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Janskerk
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Manifesto
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
23:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Partycentrum De Pleats
Burgum
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Sint Janskerk
Kaatsheuvel
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 07 december 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Koningshof, Maassluis
20:00
Haroun
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
LYRICAL: PJOTR + DANIËL BUSSER EN MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
The Simon & Garfunkel Story
Kursaal Oostende, Oostende
10:00
The Roy Orbison Story
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bidi Fest: Blackup + Bitcho (B) + The Robots Are Coming
Little Devil, Tilburg
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ruben Hoeke Band
Manifesto, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dennis Lloyd
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tantric
Melkweg, Amsterdam
21:00
Mell & Vintage Future
Metropool, Hengelo
20:30
Van Dik Hout
Metropool, Hengelo
20:30
Scotch
Mezz, Breda
20:30
FRESH: Joost + Ares + Gil x ATLouis + Wolf
Mezz, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
23:30
LIVE: Splinterbomb + The Cursed Crew
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Les Robots
Muziekcoöperatie, Meppel
20:15
Michael Prins
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Souad Massi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Efraim Trujillo / The Funkstamatics
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Whispering Sons
Muziekgieterij, Maastricht
21:30
World: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Durango (NL)
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Urbanus
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Holbeck en Stakbabber
Paard, Den Haag
19:30
Zuco 103
Paard, Den Haag
23:45
Spinnin’ Records 20 Years Anniversary
Paradiso, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lauren Ruth Ward
Paradiso, Amsterdam
20:30
Barrelhouse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nederlands Kamerkoor - Schein, Brahms, Wagner & Strauss
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Partycentrum De Pleats, Burgum
21:00
Gotu Jim
Patronaat, Haarlem
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
20:45
New Cool Collective
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Nashville Now
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
23:00
Dr. Lektroluv / Goose DJ Set
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ultimate Eagles
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
RK
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
World's Greatest Tribute to U2 - L.A.vation
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
Het Urker Mannenkoor "Halleluja"
Sint Janskerk, Kaatsheuvel
20:15
South African Roadtrip
Spant!, Bussum
20:30
Logical School
Spirit of 66, Verviers
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Waylon
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater de Kom, Nieuwegein
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Mythe, Goes
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Verte
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Billy Joel Experience
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Veste, Delft
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater De Winsinghhof, Roden
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Lavalu - Midair
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
René Froger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Henk Poort en de Helden
Theaterpand Weesp, Weesp
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Davina Michelle Skyward Clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht