Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
DNK
Assen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Spirit of 66
Verviers
EKKO
Utrecht
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Mezz
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
De Pul
Uden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
de Beurs
Schijndel
21:00
De X
Leiden
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:30
Vera
Groningen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
23:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
DNK
Assen
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Cultura
Ede
Theater de Spiegel
Zwolle
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zaterdag 07 december 2019
20:00
Laïs
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
NITS - Nits 2019-2020
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Dave Budha
Hedon, Zwolle
20:00
Jan Akkerman
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Bidi Fest: Blackup + Bitcho (B) + The Robots Are Coming
Little Devil, Tilburg
20:00
Les Robots
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Guy Salomon Group / Half Easy Trio / Tijs Klaassen Quintet
Bimhuis, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
René Froger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Mythe, Goes
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Dennis van Aarssen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Souad Massi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Michael Prins
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Kift - BAL
Diligentia, Den Haag
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Cultura, Ede
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
JB Meijers - Deltaboy
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lavalu - Midair
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Veste, Delft
20:15
South African Roadtrip
Spant!, Bussum
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Amstel Quartet
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
20:30
Loyle Carner
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Dik Hout
Metropool, Hengelo
20:30
Jesse Marchant
Cinetol, Amsterdam
20:30
Kishi Bashi
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Barrelhouse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Logical School
Spirit of 66, Verviers
SONS
EKKO, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Figi Theater, Zeist
20:30
Enge Buren - BASTA!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
FRESH: Joost + Ares + Gil x ATLouis + Wolf
Mezz, Breda
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Voltage - Tom Petty Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Beatles By Girls
W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Henk Poort en de Helden
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Scotch
Mezz, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Holbeck en Stakbabber
Paard, Den Haag
20:45
New Cool Collective
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Kenny B
De Pul, Uden
21:00
Hypergoods / WARD
Altstadt, Eindhoven
21:00
Mell & Vintage Future
Metropool, Hengelo
21:00
Nashville Now
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Pater Moeskroen
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Durango (NL)
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
Gotu Jim
Patronaat, Haarlem
21:00
The SWAT, The heaviest Police
de Beurs, Schijndel
21:00
Labryenco
De X, Leiden
21:30
World: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:30
Tousch
Vera, Groningen
23:00
Dr. Lektroluv / Goose DJ Set
Q-Factory, Amsterdam
23:30
LIVE: Splinterbomb + The Cursed Crew
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:45
Spinnin’ Records 20 Years Anniversary
Paradiso, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 08 december 2019
Maaike Ouboter
DNK, Assen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Cultura, Ede
Tino Martin
Theater de Spiegel, Zwolle
11:00
Muziek uit het Derde Rijk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
Robin Kester / Tim Easton
Café De Stad Utrecht, Utrecht
14:30
Weihnachtsoratorium J.S. Bach - Heerlense Oratoriumvereniging
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Agora Theater Lelystad, Lelystad