Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
20:00
C-Mill
Heerlen
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Corneel
Lelystad
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:30
De Eendracht
Gemert
19:30
De Eendracht
Gemert
20:00
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:30
De Oostkerk
Middelburg
19:00
De Oostkerk
Middelburg
20:00
De Pul
Uden
De Pul
Uden
De Roma
Antwerpen
De Smeltkroes
Maarheeze
De Smeltkroes
Maarheeze
De Warande
Turnhout
20:00
De Zwerver
Oostende
15:00
De Zwerver
Oostende
23:00
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
20:00
DNK
Assen
14:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Gigant
Apeldoorn
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Grotekerkplein
Rotterdam
14:00
Grotekerkplein
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Podium
Hoogeveen
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lotto Arena
Antwerpen
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:00
Manifesto
Hoorn
13:30
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
22:15
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
N.H. Kerk
Heino
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
P3
Purmerend
20:45
P60
Amstelveen
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
17:15
Patronaat
Haarlem
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
S.C.C. De Muzenval
Eersel
21:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburgplein
Rotterdam
16:00
Schouwburgplein
Rotterdam
12:00
Schouwburgplein
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
zaterdag 19 september 2020
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nada Surf
Botanique, Brussel
20:00
Pjotr - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
21:00
Toontje Lager
Cacaofabriek, Helmond
20:30
U2ONE
Café de Cactus, Hengelo
Rootsriders
Corneel, Lelystad
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roosbeef
De Casino, Sint-Niklaas
21:30
Martijn Fischer zingt Hazes
De Eendracht, Gemert
19:30
Martijn Fischer zingt Hazes
De Eendracht, Gemert
20:00
JAGD / Marlen / Petersburg
De Flux, Zaandam
Bløf
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Monika Kruse
De Marktkantine, Amsterdam
This Is Jackson
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
20:00
Blue Crime
De Pul, Uden
The Jimi Hendrix Music Festival Uden
De Pul, Uden
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
20:00
Brihang / Gijs - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
15:00
Brihang / Gijs - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu
DeLaMar, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
20:00
Hannah Mae / Leon Moorman
DNK, Assen
14:00
Draaikunde X Doornroosje
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Suzan & Freek
Dordrechts Museum, Dordrecht
Jimi Hendrix Tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Fluor, Amersfoort
20:00
Tribute Night: Neil Diamond
Forum Theater, Sittard
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Gigant, Apeldoorn
18:30
CLUB DGS INCL. DINER CROONERS EDITION - FRANK IN PERSON E.A.
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
MOMO presents First Steps: Joshua J
Grotekerkplein, Rotterdam
14:00
MOMO presents First Steps: Joshua J
Grotekerkplein, Rotterdam
Tabitha
Hedon, Zwolle
20:00
Wallace Vanborn
Het Depot, Leuven
20:00
Massada
Het Podium, Hoogeveen
19:30
Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
20:00
DJ Willie Wartaal
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Laura Cox
Iduna, Drachten
20:00
Dio (Diorno Braaf)
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Petra Berger - Pure Passie
Koningshof, Maassluis
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ijzeren Maagden
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
13:30
Femke Meines
Markant Uden, Uden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020
Meervaart, Amsterdam
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
20:30
JazzRock Café: The Pact ft. Jan Kooper
Metropool Enschede, Enschede
22:15
LIVE: Tim Akkerman & The Ivy League
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
LIVE: Tim Akkerman & The Ivy League
Muziekcafé Helmond, Helmond
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Eddy & the Ethiopians
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tina Turner Tribute
N.H. Kerk, Heino
20:00
Tribute to the '90s: Green Lizard / Rudeboy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
Kingsland Festival Amsterdam
Olympisch Stadion, Amsterdam
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Dominic Seldis Music, Maestro!
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Suzan & Freek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
De Kift
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Tino Martin
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Die Regghesangers en Met Hart en Smart
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Purple Project
P3, Purmerend
20:45
Drukwerk
P60, Amstelveen
21:00
Banner.
Paard, Den Haag
20:00
Ares
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Candy Dulfer
Patronaat, Haarlem
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
17:15
Candy Dulfer
Patronaat, Haarlem
23:00
Kris Kross Amsterdam
Podium Victorie, Alkmaar
Space Of Variations
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Spectrum of Delusion (cd presentatie) / Shinigami
Q-Factory, Amsterdam
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
21:00
Stef Bos - Bloemlezing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
MOMO presents First Steps: Naaz
Schouwburgplein, Rotterdam
16:00
MOMO presents First Steps: Gino Cochise & The Djago Worriors
Schouwburgplein, Rotterdam
12:00
MOMO presents First Steps: Gino Cochise & The Djago Worriors
Schouwburgplein, Rotterdam
20:00
Same Old
Simplon, Groningen