Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
De X
Leiden
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
23:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Vestzaktheater
Son
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Hedon
Zwolle
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Figi Theater
Zeist
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Manifesto
Hoorn
Cacaofabriek
Helmond
Agnietenhof
Tiel
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Mezz
Breda
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Bibelot
Dordrecht
EKKO
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Spant!
Bussum
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Janskerk
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
De Maaspoort
Venlo
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
de Beurs
Schijndel
Musis
Arnhem
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
DNK
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
22:30
Vera
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Paard
Den Haag
20:15
De Helling
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zaterdag 07 december 2019
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
20:30
Kishi Bashi
Bitterzoet, Amsterdam
Knocked Loose
Bibelot, Dordrecht
21:00
Labryenco
De X, Leiden
20:00
Laïs
C.C. De Brouckere, Torhout
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Lauren Ruth Ward
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lavalu - Midair
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Les Robots
Muziekcoöperatie, Meppel
23:30
LIVE: Splinterbomb + The Cursed Crew
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Logical School
Spirit of 66, Verviers
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Paradiso, Amsterdam
19:30
LYRICAL: PJOTR + DANIËL BUSSER EN MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Maaike Ouboter
Het Klooster, Woerden
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Vestzaktheater, Son
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
Mell & Vintage Future
Metropool, Hengelo
20:15
Michael Prins
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
21:00
Nashville Now
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Nederlands Kamerkoor - Schein, Brahms, Wagner & Strauss
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
New Cool Collective
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Next of Kin: The Dawn Brothers, DeWolff, Tim Knol en Friends
Hedon, Zwolle
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
NITS - Nits 2019-2020
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Pater Moeskroen
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Veste, Delft
20:00
René Froger
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Figi Theater, Zeist
22:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
RK
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ruben Hoeke Band
Manifesto, Hoorn
Sacred Reich
Cacaofabriek, Helmond
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond
Agnietenhof, Tiel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
Sara Kroos - Verte
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Scotch
Mezz, Breda
20:00
Sean Rowe
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Son Mieux
Bibelot, Dordrecht
SONS
EKKO, Utrecht
20:15
Souad Massi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
South African Roadtrip
Spant!, Bussum
23:45
Spinnin’ Records 20 Years Anniversary
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Tantric
Melkweg, Amsterdam
15:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
20:00
The Billy Joel Experience
Theater De Tuin, Leusden
20:15
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
De Maaspoort, Venlo
10:00
The Roy Orbison Story
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
The Simon & Garfunkel Story
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
The SWAT, The heaviest Police
de Beurs, Schijndel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater de Kom, Nieuwegein
22:30
Tousch
Vera, Groningen
20:00
Ultimate Eagles
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Urbanus
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Van Dik Hout
Metropool, Hengelo
20:30
Voltage - Tom Petty Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
Waylon
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
C.C De Muze, Heusden-Zolder
19:30
Whispering Sons
Muziekgieterij, Maastricht
21:30
World: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Zuco 103
Paard, Den Haag
zondag 08 december 2019
20:15
Against The Current
De Helling, Utrecht
AJR
Melkweg, Amsterdam
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk