Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bar American
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
18:00
Maassilo
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:45
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
Little Devil
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
21:00
De Flux
Zaandam
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Dominicanenklooster
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
13:00
VelvetMusic Amersfoort
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Hert Gamelanhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Gelredome
Arnhem
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
vrijdag 13 december 2019
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pene Corrida
Bar American, Middelburg
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Guy Verlinde
Xinix, Nieuwendijk
Mooon
Merleyn, Nijmegen
20:00
Harry Sacksioni
De Klif, Nijmegen
20:00
Flawless
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Kid Harlequin / My Propane
P3, Purmerend
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lavalu - Midair
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Jason Bouman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kraak & Smaak
BIRD, Rotterdam
18:00
Festival Stille Nacht
Maassilo, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Domijnen, Sittard
20:00
Hard2get XL
Poppodium Volt, Sittard
19:00
LAVATION / The Scientists
Forum Theater, Sittard
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Scheldetheater, Terneuzen
20:45
New Cool Collective
013, Tilburg
Flying Colors
013, Tilburg
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradox, Tilburg
Monomyth
Hall Of Fame, Tilburg
The Exploited
Little Devil, Tilburg
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Markant Uden, Uden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Lightning Dust
EKKO, Utrecht
20:00
Hibakusha / Inferum / Two and a half Girl
dB's, Utrecht
20:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
Son Mieux
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Schalm, Veldhoven
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Jacques Stotzem
Spirit of 66, Verviers
20:30
Harry Glotzbach / Roel C. Verburg - Comedy & Guitars
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
South African Roadtrip
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
21:00
Focus
De Flux, Zaandam
Maiden United
De Peppel, Zeist
20:30
Strange Kind Of Women
Boerderij, Zoetermeer
Maaike Ouboter
C.C. Zoetegem, Zottegem
20:00
Nederpop All Stars
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
20:00
Van Dik Hout
Hedon, Zwolle
zaterdag 14 december 2019
22:00
Dance4Air
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Swingen met Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
13:00
Clean Pete speelt Gloria live
VelvetMusic Amersfoort, Amersfoort
20:30
Eric Vaarzon Morel, Brownie Dutch, Alessandro Díaz e.a. - Felíz Navida
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Hristo Goleminov
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cock-Tales
Club Antre, Amsterdam
20:30
Henk Poort en de Helden
Meervaart, Amsterdam
20:30
Avishai Cohen
Bimhuis, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Lavalu - Midair
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Litzberg
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Kast
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Zuco 103
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Snelle
Melkweg, Amsterdam
The New Roses
Melkweg, Amsterdam
18:00
T-shawn
Melkweg, Amsterdam
15:30
Game of GongS fusion gamelanconcert.
Hert Gamelanhuis, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
19:30
Jasper Erkens
Trix, Antwerpen
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Trijntje Oosterhuis
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
21:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Pene Corrida
Willemeen, Arnhem
20:00
Matt Andersen
Musis, Arnhem
DJ Paul Elstak
Gelredome, Arnhem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Posttheater, Arnhem
20:30
Concert: Felicity Provan 5tet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Steffen Morrison
Gebouw-T, Bergen op Zoom