Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
013
Tilburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
18:00
Maassilo
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Singer Theater
Laren
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Flint
Amersfoort
21:00
Altstadt
Eindhoven
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
Metropool
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Cultura
Ede
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Patronaat
Haarlem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Baroeg
Rotterdam
Dominicanenklooster
Zwolle
20:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
19:45
't Ukien
Kampen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
De Weyver
Hoogwoud
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
De hoogte
Winsum
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
In the Woods
Leusden
23:00
013
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
20:00
De Horst
Venhorst
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
World Forum Theater
Den Haag
vrijdag 13 december 2019
21:00
Guy Verlinde
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Gilbert O'Sullivan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
21:00
Focus
De Flux, Zaandam
Flying Colors
013, Tilburg
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater De Omval, Diemen
20:00
Flawless
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Flat Earth Society
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
18:00
Festival Stille Nacht
Maassilo, Rotterdam
20:30
Felicity Provan Quintet
Bimhuis, Amsterdam
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Etienne Daho
Koninklijk Circus, Brussel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Singer Theater, Laren
20:00
Eric Vaarzon Morel
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:30
Emily Jane White
Luxor Live, Arnhem
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Markant Uden, Uden
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Dutch Eagles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:30
Downtown Decatur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Flint, Amersfoort
21:00
Demented Are Go!
Altstadt, Eindhoven
De Patrizanen - Het leven an sich
Spant!, Bussum
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
19:00
Dave East
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Meervaart, Amsterdam
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Carlton Jumel Smith
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Bummy Boys
Simplon, Groningen
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradox, Tilburg
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Boogie Beasts
Gigant, Apeldoorn
Bökkers
Metropool, Hengelo
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Scheldetheater, Terneuzen
Beatles By Girls
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultura, Ede
Angel Haze
Paradiso, Amsterdam
20:30
Andy Marcelissen
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
45ACIDBABIES / EUT
Patronaat, Haarlem
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
1914
Metropool, Hengelo
zaterdag 14 december 2019
20:00
Zuco 103
Tolhuistuin, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Van Dik Hout
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
20:00
Uitbraak Reunie 3.0
Baroeg, Rotterdam
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
20:30
Trijntje Oosterhuis
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
19:45
Top 2000 Live!
't Ukien, Kampen
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The New Roses
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Hoochies
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Podium, Hoogeveen
The Dirty Daddies
De Weyver, Hoogwoud
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Techneut
Podium 't Beest, Goes
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Tangarine - Uiteen
De hoogte, Winsum
18:00
T-shawn
Melkweg, Amsterdam
20:30
Swingen met Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
23:00
Subquake
013, Tilburg
20:30
Stumblin' Home
Paard, Den Haag
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
20:30
Steffen Morrison
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
South African Roadtrip
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Son Mieux
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Snelle
Melkweg, Amsterdam
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag