Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultuurlab
Delft
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
13:00
VelvetMusic Amersfoort
Amersfoort
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Hoftheater
Raalte
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:00
P3
Purmerend
21:00
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Mezz
Breda
Gelredome
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
16:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Pand P
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
15:30
Hert Gamelanhuis
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:30
Vera
Groningen
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
23:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
BREStheater
Brielle
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Spant!
Bussum
20:30
Vera
Groningen
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
013
Tilburg
Concertgebouw
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 14 december 2019
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Black Omolo / Tjerk & Liquid Sunshine
Cultuurlab, Delft
Bløf
Ahoy, Rotterdam
20:00
Bo Saris
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Bokassa
De Helling, Utrecht
21:00
Bombus / Wildebeast
V11, Rotterdam
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Spant!, Bussum
13:00
Clean Pete speelt Gloria live
VelvetMusic Amersfoort, Amersfoort
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
20:30
Cock-Tales
Club Antre, Amsterdam
20:30
Concert: Felicity Provan 5tet
PlusEtage, Baarle-Nassau
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Hoftheater, Raalte
22:00
Dance4Air
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:00
Daredevils
P3, Purmerend
21:00
Dave Budha + Cero Ismael
Rotown, Rotterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:00
De Janse Bagge Bend
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
De Kast
AFAS Live, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Diepenhorst + Underaged
Little Devil, Tilburg
23:00
DJ Mason / DJ Willie Wartaal / Joost van Bellen / The Rad Pack
Mezz, Breda
DJ Paul Elstak
Gelredome, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Posttheater, Arnhem
20:15
Dutch Eagles
van Beresteyn, Veendam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
16:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Emily Jane White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Eric Vaarzon Morel, Brownie Dutch, Alessandro Díaz e.a. - Felíz Navida
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Zaantheater, Zaandam
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Markant Uden, Uden
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Fay Claassen
Gasthuiskerk, Doesburg
21:00
Focus
Het Bolwerk, Sneek
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Frank Blueka
Pand P, Eindhoven
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
22:15
Fristap (solo)
CHV Noordkade, Veghel
15:30
Game of GongS fusion gamelanconcert.
Hert Gamelanhuis, Amsterdam
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Henk Poort en de Helden
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:30
Hey Team / Slow Worries
Vera, Groningen
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
23:00
Hristo Goleminov
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Jan Rot - O Ja!
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
BREStheater, Brielle
19:30
Jasper Erkens
Trix, Antwerpen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Juicy
JJ Music House, Zoetermeer
20:00
Jungle By Night
Patronaat, Haarlem
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Herd, Bladel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
20:30
Kraak & Smaak
Vera, Groningen
20:00
Laïs
C.C. De Adelberg, Lommel
Last In Line
013, Tilburg
Lavalu - Midair
Concertgebouw, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
21:30
Licks & Brains
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Lilith / The Depression Club
JVC De Schuit, Katwijk
20:30
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
20:00
Litzberg
Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: Weird Omen (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
00:00
Mathilde Santing
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Matt Andersen
Musis, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht