Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fluor
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Effenaar
Eindhoven
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
20:00
DNK
Assen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
013
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Willemeen
Arnhem
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
donderdag 19 december 2019
Midge Ure
Paard, Den Haag
20:00
Alain Clark
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Orpheus, Apeldoorn
20:00
I Am Oak
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Mummy's A Tree
Merleyn, Nijmegen
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Martiniplaza, Groningen
20:30
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
19:30
Tribute To The Doors
Luxor Live, Arnhem
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Koningshof, Maassluis
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Tangarine - Uiteen
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Lavalu - Midair
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Harry Glotzbach / Marlon Kicken / Wouter Monden
Hedon, Zwolle
20:30
PRCTML / The Grey Pants / Weed & Dolphins
Hedon, Zwolle
19:30
Bummy Boys
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Waylon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Mercy John
Fluor, Amersfoort
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Figi Theater, Zeist
Danny Vera
Effenaar, Eindhoven
20:45
Kraak & Smaak
Doornroosje, Nijmegen
20:15
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Dok6, Panningen
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Dok6, Panningen
20:00
Urbanus
DNK, Assen
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:00
De Kreuners
De Roma, Antwerpen
Son Mieux
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Op Sterk Water - In Space
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meerpaal, Dronten
20:15
Kasper van der Laan
De Maaspoort, Venlo
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Jett Rebel
De Helling, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Doelen, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Boodschap, Rijen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Cultura, Ede
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
22:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Laïs
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mobb Deep
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
John Corabi
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Släpstick
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Doors Alive
013, Tilburg
vrijdag 20 december 2019
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:00
PORSELAIN + TJALLING + DOODSWENS
Willemeen, Arnhem
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Top 2000 The Best Of...Live
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-A-Long
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
I Am Oak
Vera, Groningen
20:30
Göksel Yilmaz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Steffen Morrison
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Andy Sheppard / VEIN
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Zuidplein, Rotterdam
JB Meijers - Deltaboy
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater Sneek, Sneek
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Idea, Soest
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Urbanus
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - De Ervaring
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:00
Green Lizard / Rude Boy
So What!, Gouda