Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Fluor
Amersfoort
Paard
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cultura
Ede
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
013
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
DNK
Assen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Sint Adrianus
Naaldwijk
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Theaterbakkerheij
Gouda
19:00
Baroeg
Rotterdam
NatLab
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Podium 't Beest
Goes
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Mezz
Breda
Sportpaleis
Antwerpen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 19 december 2019
19:45
Kovacs & Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Kraak & Smaak
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Laïs
C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Lavalu - Midair
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - De Ervaring
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Maaike Ouboter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Figi Theater, Zeist
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mercy John
Fluor, Amersfoort
Midge Ure
Paard, Den Haag
20:30
Mobb Deep
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Mummy's A Tree
Merleyn, Nijmegen
20:15
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Orpheus, Apeldoorn
Nikkie in concert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
19:30
Numenorean
Patronaat, Haarlem
20:15
Op Sterk Water - In Space
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
22:00
Oso Leone
Paradiso, Amsterdam
PAX the humanoid
Paradiso, Amsterdam
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater De Veste, Delft
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
PRCTML / The Grey Pants / Weed & Dolphins
Hedon, Zwolle
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Släpstick
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Son Mieux
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Cultura, Ede
00:00
Tangarine - Uiteen
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
The Brahms
Paard, Den Haag
20:30
The Doors Alive
013, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Tribute To The Doors
Luxor Live, Arnhem
20:00
Urbanus
DNK, Assen
19:45
Van Dik Hout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Waylon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Weihnachtsfest der Volksmusik
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Westlands Mannenkoor - Het ultieme kerstconcert
Sint Adrianus, Naaldwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 20 december 2019
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
24K
Podium Victorie, Alkmaar
3J'S - Acoustic Christmas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
45ACIDBABIES / EUT
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
ABBA Gold - Christmas Special Show
Metropool, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Reggehof, Goor
20:30
Andy Sheppard / VEIN
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Annemarie Brijder / Bam Commijs / Iris Penning
De Theaterbakkerheij, Gouda
19:00
Anno Domini
Baroeg, Rotterdam
Anuar - EERLIJK
NatLab, Eindhoven
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Maaspoort, Venlo
At The Gates
013, Tilburg
20:30
Bakermat Live
013, Tilburg
21:00
Beastie Boys Undercover
Little Devil, Tilburg
20:30
Beraadgeslagen / Donder
Bimhuis, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Blue Moon Cabaret
Blue Collar Hotel, Eindhoven
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Podium 't Beest, Goes
19:30
Bummy Boys
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-A-Long
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Crazy Piano's
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:45
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Kift - BAL
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Deelder & Van der Lek
Mezz, Breda
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Dutch Eagles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
Kulturhus Holten, Holten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater Sneek, Sneek
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Orpheus, Apeldoorn
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen