Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boerderij
Zoetermeer
013
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
So What!
Gouda
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Brabanthal
Leuven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
DNK
Assen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Pul
Uden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
De Theaterbakkerheij
Gouda
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Westerkerk
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Vera
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Roma
Antwerpen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Misterpoort
Bredevoort
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
P60
Amstelveen
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 20 december 2019
20:00
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
At The Gates
013, Tilburg
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Green Lizard / Rude Boy
So What!, Gouda
20:00
Laïs
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Enge Buren - BASTA!
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Genesis Project
Brabanthal, Leuven
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Les Robots
dB's, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Reggehof, Goor
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
PORSELAIN + TJALLING + DOODSWENS
Willemeen, Arnhem
20:00
Crazy Piano's
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
DNK, Assen
20:00
The Best of Ireland
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nona
De Pul, Uden
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Undiscovered Covers
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Annemarie Brijder / Bam Commijs / Iris Penning
De Theaterbakkerheij, Gouda
20:15
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ton Engels
De Maaspoort, Venlo
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Dutch Eagles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Zaantheater, Zaandam
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater Sneek, Sneek
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-A-Long
Westerkerk, Amsterdam
20:15
Släpstick
De Maaspoort, Venlo
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Markant Uden, Uden
20:30
Andy Sheppard / VEIN
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:30
45ACIDBABIES / EUT
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
ABBA Gold - Christmas Special Show
Metropool, Hengelo
20:30
I Am Oak
Vera, Groningen
20:30
Rosanne Philippens & Julien Quentin - The transcendental recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steffen Morrison
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Dirty Daddies
Fluor, Amersfoort
20:30
De Kift - BAL
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
NITS - Nits 2019-2020
De Roma, Antwerpen
20:30
Top 2000 Experience
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Mobb Deep
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Bakermat Live
013, Tilburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Beraadgeslagen / Donder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Göksel Yilmaz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Hedon Zwaar Presents: Stone In Egypt Album Release Show
Hedon, Zwolle
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Blue Moon Cabaret
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:30
The Wild Romance
Misterpoort, Bredevoort
Deelder & Van der Lek
Mezz, Breda
21:00
Flavium
Luxor Live, Arnhem
21:00
Mark Foggo
Corneel, Lelystad
21:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Podium 't Beest, Goes
21:00
The Vipers
Het Bolwerk, Sneek
Komatsu
Altstadt, Eindhoven
21:00
Jan Akkerman
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Top 2000 The Best Of...Live
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Voltage - Tom Petty Tribute
De Flux, Zaandam
21:00
Lucas & Steve
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Status Quo Forever
Groene Engel, Oss
21:00
Beastie Boys Undercover
Little Devil, Tilburg
21:00
Leopard Skull
De Zwerver, Oostende
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam
22:00
S10 / Sim Fane
Merleyn, Nijmegen
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
24K
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 21 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Dirty Daddies
P60, Amstelveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Orpheus, Apeldoorn